Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Běžecké boty

Recenze bot Salomon Speedcross Pro 2 - Blátošlapem snadno a rychle

Martin
Martin

Díky za recenci, je super si čas od času tady přečíst pořádnou recenzi, kde se dozvím nové věci. Třeba jsem netušil, co znamená LWM a teď mi to dost vysvětluje, proč jsem měl při zkoušení Speedcrossů pocit, že je ten drop hodně cítit (nejen, že je pod patou víc materiálu, lae ještě je z tužší EVA pěny). Rád slyším pochvalu na Wet Contagrip, jak drží  agresivní vzorek na kamenech? tj tam, kde jde víc o přilnavost gumy než o vzozrek. Jak to děláš s těmi quicklace? Dáváš je do kapsičky a nebo je jen provlékneš ve předu, jak je na fotkách k článku? Vždycky mi u Salomonu přišlo, že ta kapsička je pod posledním křížením quicklace a pro její použití bych musel nepřirozeně vytahovat jazyk, aby k ní byl přístup.

13. 10. 2017, 17:04:46
Bil
Bil

Díky za recenzi. Já mám na běhání už druhé Salomony - první se odporoučely, cca po roce se odchlíply spodky podrážky a škobrtal jsem .), druhé jsou SpeedCrossy a ty jsou (zatím po roce) OK. Ponožky mám https://sherpax.cz/produkt/celorocni-funkcni-ponozky-s-termoregulaci-sherpax/, jaké doporučujete vy?

18. 10. 2017, 13:02:46
Martin
Martin

Pocitově skvělé jsou Vavrys Coolmax Light, ale mají trošku horší životnost. Kdo má rád tlustší ponožky, tak vavrys Coolmax, ale na mě jsou na běh už moc tlusté. Slušné jsou taky ponožky od Moose, i když ty myslím nedávno podražily.

24. 10. 2017, 13:05:47
Michal
Michal

Já jsem šel poprvé na Gladiator Race v Praze 28.10. a měsíc jsem trénoval - konkrétně od 5. 10. se Salomon Speed Cross 4. Mám vysoký nárt a širokou nohu (130kg váhy). Doporučil mi je můj trenér, který mě připravoval na Gladiator Race. Vespod mají šípovité výstupky a v zadní části jsou protilehlé. Suprově se mi osvědčily při tréningu i při závodu a díky nim jsem skončil 3. od konce. Terén v Praze byl i skrz les a vodu a všude mě boty parádně držely. Dokonce jsem díky nim mohl zapřít nohu i na kolmé 150cm vysoké zdi betonového splavu, který jsem dokázal takto zdolat.Předtím jsem 3 roky pouze chodil v Salomon XA Pro, které mi jako jediné na širokou nohu s vysokým nártem sedly (a to jsem vyzkoušel snad všechny Nike, Adidas a další značky, asi 40 bot celkově). Pokud chcete více info nebo se zeptat, napište nebo volejte 724 161 601 a michalcilek@gmail.com

02. 11. 2017, 08:46:43

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ