Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Běžecké doplňky

Chytrý náramek - recenze Garmin vívosmart Optic s GPS

Tomas
Tomas

Dobry den, chtel jsem se zeptat jestli naramek treba pozna ze jsem sel do posilovny a zacne merit. Jestli tam pak jde dat aktivita posilovani, beh na pasu a chuze na pasu.Dekuji moc za odpoved

16. 10. 2016, 12:10:53

Dobrý den,

náramek Garmin jsem v posilovně netestoval, ale při výběru aktivity se nastavuje venkovní nebo vnitřní aktivita a dále se nastavuje režim CARDIO. Ten nepočítá nazvedané kilogramy, ale sleduje vaší srdeční aktivitu..

Dále doporučujeme navštívit např. tyto stránky: http://www.garmin.cz/produkty/0/vivofamily/vivosmart-optic-s-gps-purple-vel-l.html

S pozdravem, Vojtěch Dvořák

17. 10. 2016, 12:08:47
Rosťa
Rosťa

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda jste náramek testoval i s klasickým hrudním pásem a jaké byly rozdíly kvality měření při běhu? Předpokládám, že je potřeba náramek a hrudní pás nejprve spárovat a spárování stačí udělat pouze při prvním připojení a pak už pokud je v dosahu signál z hrudního pásu, používá náramek automaticky jeho data? Při jízdě na kole to náramek automaticky rozpozná nebo je potřeba něco nastavovat?

19. 10. 2016, 22:57:40

Dobrý den,

tento náramek jsem s hrudním pásem nepároval ani netestoval, jelikož vše potřebné zvládne vívosmart optis s GPS sám díky snímači přímo v těle hodinek. Jinak mám hodinky SUUNTO Ambit 2, který používám s hrudním pásem, které bylo nutno vzájemně spárovat a šlo to velmi snadno. Spárování v tomto případě stačí pouze jednou.

S pozdravem

Vojtěch Dvořák, Svět outdooru

20. 10. 2016, 11:38:02
Lenka
Lenka

Dobrý den, koupila jsem tyto hodiny s GPS kvůli měření při plavání v bazénu (hlavně kvůli km a času, abych nemusela počítat) a nedaří se mi to nijak nastavit.... Nezkoušel jste? Díky za odpověď

20. 02. 2017, 21:51:53
Vojtěch Dvořák, svetoutdooru.cz
Vojtěch Dvořák, svetoutdooru.cz

Dobrý den, plavání v bazénu jsem během testování (léto) nezkoušel. Na otevřeném moři či vodní hladině bez problému. Studoval jsem i manuál a nastavení na indoor či pool swiming jsem nenašel. Mám dobrou zkušenost s hodinkami SUUNTO Ambit2, které počítají bazény, rychlost, plavecké styly a počet záběrů, nejrychleší a nejpomalejší stovku ... Finální radu by vám měl nejlépe sdělit dovozce nebo dotaz přímo na GARMIN podpoře.

S pozdravem

Vojtěch Dvořák, Svět outdooru

21. 02. 2017, 08:53:40

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze