Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Běžecké doplňky

Recenze Suunto Spartan Ultra – parťák pro extrémní zážitky

Martin
Martin

Hodinky umí komunikovat oznámení ji na platformě Android, autor uvadí nepravdivé informace. Pokud má starou verzi, která není podporována, měl by to přiznat.

14. 02. 2017, 18:20:32
Karel Královec
Karel Královec

Když se podíváte na titulní obrázek, je vidět, že jsem hodinky testoval již v říjnu a v té době tato funkce nebyla ještě dostupná. Měl jsem Android 5.1.

14. 02. 2017, 18:58:19
Martin
Martin

Testovat hodinky v říjnu a psát pak recenzi  v únoru, během těch několika  měsíců proběhlo několik updatů, které nejsou zohledněny. Recenze je pak nepřesná ..................

14. 02. 2017, 20:29:03
Karel Královec
Karel Královec

Já recenzi odevzdal na konci října, proč vychází až teď to netuším. Také si myslím, že od té doby několikrát proběhla aktualizace a hodinky toho nyní nabízí mnohem víc.

15. 02. 2017, 12:34:38
Petr
Petr

Tyto hodinky jsou po softwarové stránce nedodělek a koupit hodinky za 20000 a pak rok čekat na základní funkce - to se hochům v Suuntu nepovedlo. Na všech videích na youtube se hodinky dost sekají. Připadá mi, že v Suuntu mají jen jednoho softwarového vývojáře na všechny hodinky. Dotykový display na sportovních hodinkách je pro manažery do kanceláře ne pro sportovce. Mám Ambit3 Peak a za Spartana bych neměnil.

15. 02. 2017, 12:41:01
Martin
Martin

To Petr musím hodně souhlasit,  probém Suunta je v akcionářích, kteří chtěli zisky a tlačili na firmu, aby konečně vytáhla konkurenci proti Fenix 3. Myslím si, že tento krok je pro firmu docela smrtící, za 6 měsíců software doznal hodně změn, přidali se nějaké funkce, které žalostně chyběly. Stále je jim toho dost schybí, největší problém, nelze dělat vlastní sportovní režim, ten polopokus co ted udělali, je pro většinu lidí uplně k ničemu.

Se zásekama problém nemám, až doladí přesnost gps a dodělají věci co chybí, budou to spolehlivé hodinky.

Ambit 3 po lednovém updatu, jsou naprosto špičkové hodinky, nechápu proč těch pár funkcí nedostali již před rokem, ale to by pak firma nemusela uvádět model Vertical.

15. 02. 2017, 14:10:51
David S
David S

Mám 4 roky Ambit 2 a maximální spokojenost... s ohledem na rok pořízení, kdy tyto hodinky byly neprekonatelná světová špička. Další hodinky budou ale Garmin Fenix. Dotykový displej mi pro tento tip hodinek prijde jako nestastne reseni z hlediska prodlevy displeje, nepresnem dotyku rukou pri zatizeni a citlivost dipleje na studene a mokre ruce.

Dále optický senzor tepu bych očekával jako standard 2016/2017

MOvescount bohuzel take pokulhava za Garmin connect IQ

Za mě je bohužel vlajkova loď Suunto zklamání.

15. 02. 2017, 21:35:44

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze