Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Běžecké trasy

Na Velkou Skálu a zpět do Stromovky

Stromovku zná každý Pražák, ale ten výběh na Velkou Skálu je fakt hezký.

21. 09. 2015, 22:17:07
Martin
Martin

Nebylo by možné trasu popsat maličko přesněji. Pro představu a inspiraci je popis dobrý, ale pro závodění by mě zajímalo pár drobností - konkrétně je trasa v Troji celou dobu po zelené? Jde mi hlavně o konec, zda trasa končí na rozcestí turistických značek nebo vede nějak na vrchol. Moc to tam neznám a když už tam poběžím, rád bych běžel tak, jak to zamýšlel autor trasy. Díky.

17. 11. 2016, 02:01:44
Michaela
Michaela

Popis zpřesněn, dejte vědět, jak se běželo :)

10. 01. 2017, 10:48:11
Kuba
Kuba

Opravdu se ve Stromovce před podběhnutím železnice musí seběhnout dolů z cyklostezky? Podle mapy ano, podle popisu ne.

Jinak výběh na Velkou skálu znám a moc se mi to tam líbí, ale neznám to kolem Haltýře - podle fotky to vypadá super, už se tam těším!

10. 01. 2017, 11:51:11
Míša, SvetBehu.cz
Míša, SvetBehu.cz

Ahoj Kubo, nevím, přesně co máš dotazem na mysli, nikam se nesbíhá, ale před podběhnutí se odbočí doprava z cyklostezky... Jako základ ber určitě mapu, popis může každý číst jinak, pokusím se ho ale ještě zpřesnit..

15. 01. 2017, 10:49:12

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze