Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Běžecké trasy

Brno: za divokou zvěří v oboře Holedná

Petr Wachler
Petr Wachler

Jednoznačně doporučuji - hodnocení jsem dal maximální, běžíte v lese a přitom jste stále ve městě. Trasa je také díky poměrně náročným převýšením bez cyklistů a pejskařů (v oboře musí být psi na vodítku). Pro Brňáky bomba :)

22. 09. 2015, 18:59:19
Lenka
Lenka

Je to opravdu hezká trasa. Bohužel jsem tu poslední smyčku nedala, protože mám celkem nové boty a ještě jsem to běžela v zápřahu se psem, takže ten kopcovitý terén si vybral daň v podobě pliskéřu :D , takže sem nemůžu zapsat svůj čas, protože mi to udělalo cca 10 km.

Jinak jsem to běžela o víkendu a byl to takový první záchvěv jarního dne, takže brňáci vyrazili na procházku, ale rozhodně nebylo přelidněno.

A co se týká těch pejsků - canicrossaři dávejte pozor. Každý druhý pejskař i přes zákaz má pejska na volno, což se mi vymstilo při míjení jednoho páru. Měli velkého psa (sice měl náhubek) ale na volno. Při předbíhání jejich pes napadl mého. Můj neměl kam utéct, protože jsme byli spojení vodítkem, do kterého já jsem se díky tomu akorát zamotala a že by zaznělo nějako slůvko jako pardon...vůbec.

13. 03. 2017, 16:30:49

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze