Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Běžecké trasy

Spustili jsme MAPU BĚŽECKÝCH TRAS - 250 nejhezčích míst, kam jít běhat!

Kitty
Kitty

No paráda! Hned si jdu nějakou najít!

22. 09. 2015, 08:51:11
Aleš Provodínský
Aleš Provodínský

Tak jsem v rychlosti ten seznam projel a našel jsem v něm pár svých oblíbených tras:)

Hodně tam toho ale ještě chybí, zvlášť v některých oblastech. Beru to ale jako začátek a doufám, že další trasy budou přibývat. Pokud bude zájem, mohu zpracovat něco z Orlický Hor a Vysočiny, kde to mám docela proběhané.

22. 09. 2015, 09:31:25
Daniel Jakubík
Daniel Jakubík

Super! Moc se mi to líbí. Ještě by pomohlo, kdyby bylo možné trasu stáhnout v nějakém formátu do GPS.

22. 09. 2015, 10:45:13
David
David

Díky.

Výhledově to máme v plánu stejně jako další vylepšení.

V nejbližší době umožníme vložit k trase svůj zaběhnutý čas, aby bylo možné se srovnávat s jinými.

22. 09. 2015, 11:28:31
Verča
Verča

Škoda jen toho názvu- zase je to přiděleno určité značce- což mi okamžitě evokuje komerci a to, že kdo nemá boty té značky, jako by nebyl. Mapy a trasy mají být pro všechny bez rozdílu. Ano, samozřejmě že jsou a spousta lidí si toho ani nevšimne nebo jim to vadit nebude, ale reklama je to pořádná a lidi jsou fakt už ovce asi. S tím se nikdy nesmířím.

23. 09. 2015, 09:45:04
.
.

Osobně to filtruji. Když není komunita schopna si podobný server vytvořit a propagovat, tak beru za vděk sponzorovanými trasami. Až někdo zakáže, že tam člověk nemůže v jiném oblečení než Solomon, tak bych to začal řešit.

23. 09. 2015, 11:04:54
David
David

Verčo, máme sice u tras reklamu, ale věř tomu nebo ne, vybudování tohoto katalogu tras stálo mnoho set hodin práce a mnoho desítek tisíc korun. Programování, práce redaktorů, autorů, grafika atd. atd. Bez něčí podpory bychom to udělat nemohli. Reklama je to přitom jen velmi decentní.

Internet už tak funguje, že na něm je vše "zadarmo", ale pochopitelně někdo ty náklady zaplatit musí. A to jsou inzerenti. Je to stejné jako vyhledávání na googlu. Je to zadarmo, ale musíš počítat se spoustou reklamy u výsledků vyhledávání.

23. 09. 2015, 13:08:29

Ahoj Verčo, díky za tvou připomínku, je to přesně jak říká David. Buďme rádi za Salomon, který se zrovna k tomuto projektu hodí. Horší varianta bývá spojení běhu a značek, které se jen snaží přiblížit lidem, ale s během nemají společného vůbec nic. Na trasách si samozřejmě můžeš běhat v čem chceš :)

23. 09. 2015, 17:46:13
Lukáš
Lukáš

Je nějaký způsob jak mapu vložit přes movescount do sunnto hodinek?

16. 10. 2015, 21:20:05
Michal
Michal

Pokusil jsem se vložit novou trasu pod názvem "Rájem na Sv. Hostýn, očistcem zpět". V mapě se trasa zobrazila, ale po kliknutí na odkaz se vypíše chybové hlášení:

500 - Chyba aplikace!

Omlouváme se stránka nebyla nalezena, kontaktujte prosím správce serveru.

Mám trasu zkusit nahrát znovu? Díky za radu či pomoc.

04. 11. 2015, 01:30:27

Vyřešeno přes FB komunikaci.

Lukáši, zatím tento způsob nemáme, ale pracujeme na tom.

05. 11. 2015, 23:01:41
Tonda
Tonda

Bez možnosti dostat trasu do navigace/mobilu je to k ničemu.

28. 05. 2017, 13:47:43

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze