Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Domácí závody

Přidat nové téma

• Běhej lesy Karlštejn  (4)

radši ne, to nejsou fotky, ale brak nejtěžšího kalibru ... i opice to nafotí líp .)

josef 21. 06. 2017, 00:46:58

• ROZHOVOR s Kateřinou Kašparovou a Ondřejem Veličkou, Mistry ČR v Ultratrailu  (3)

Když jsou město, musí být i obec :)))

město je druh obce

Richard 18. 06. 2017, 18:02:03

• Okolo Vlasti 2017  (4)

Krásná trať, kdy se rovinatější úseky na afaltu střídají s terénem, který však není nijak extrémní a místa kde se běhá po louce jsou dokonce posekaná. Na trati jsou dva větší kopce na kterých sice prověříte svoji vůli, ale při jejich výběhu budete povzbuzováni nápisy na asfaltu, které vás poženou dopředu. Půlmaraton vám umožní jak kvalitní běžecký

Dana Jiřičná 14. 06. 2017, 16:01:52

• Forestova čtrnáctka  (8)

O rok a kousíček později :POd minulé čtrnáctky uplynula poměrně dlouhá doba a na svém kontě již mám od těchto pořadatelů dvě čtrnáctky, tři šestky a dva duatlony a muj názor se nemění, prostě nejlepší závody!! ;)Za levno, dobrá organizace, značení trati, samotné tratě super, nejlepší občerstvení!!jen tak dál :)

Bageta 05. 06. 2017, 17:26:00

• Absolutními vítězi Rock Point - Horské výzvy v Beskydech se na trati Long stali Jiří Blažek a Martin Maniš  (1)

Jak muzete michat bezce a dogtreky. Nechapu. Zkuste do dalsiho rocniku spojit kategorie i s bikerama. Chudaci bezci asi ztrati motivaci uplne.

Tomas

Tomas 31. 05. 2017, 09:40:35

• Brdská 25  (3)

12km trať byla moc pěkná, nové místo závodu se nám s přítelem líbilo. Organizace jako vždy na jedničku (letos jsme byli po třetí). Určitě příští rok půjdeme znovu.

Anička 29. 05. 2017, 22:23:55

• Údavská padesátka  (1)

Trasa byla vybrána tento rok parádně, počasí ideální, jen škoda, že se nezůčastnilo více závodníků. Registrace na příští ročník bude spuštěna již od 1.6.2017, tak neváhejte. Opět bude omezen počet účasníků na 200!!

Kotak 25. 05. 2017, 21:50:56

• Hannah Pilsen Trail Letkov  (3)

Střeně náročná trailová trasa pře vrchy Na Pohodnici a Čilina. Na začátku se mi líbil běh tunelem - to bylo super! Trasa poměrně dobře značená, ale občas jsem si myslel, že běžím špatně. Na půlmaratonu jedna občerstvovačka - pro mě postačují.

A k té vzdálenosti, která je uvedena jako půlmaratonská? Mě naměřili hodinky 19,38 km.

Ale jinak velká sp

Kamil Štěpánek 25. 05. 2017, 17:49:01

• CUTT Bílé Karpaty  (3)

Tento závod doporučuju všem milovníkům přátelských až téměř rodinných akcí, které jsou dělány srdcem, narozdíl od masových chytáků. Poznáte to nejhezčí z Bílých Karpat, kam se jen tak trailově málokdo podívá. Navíc je vše v bezchybném a luxusním zázemí a bohatě zásobené občerstvovačky všemu dodávají profesionalitu. Na takové závody je radost chodit

Beziliska 24. 05. 2017, 16:16:41

• Horský půlmaraton - Šumava  (6)

Pro mně byla trať oproti skyrunning závodům jako Ještěd skyrace moc příjemná a běhatelná, klesání v první polovině mi vyhovovalo, stoupání v druhé polovině člověka úplně neodrovnalo a finální sešup před cílem byla skvělá příležitost předběhnout ještě pár soupeřů :) Těším se na další závody seriálu, a rozhodně budu doporučovat všem kolem.

Martin Fujak 24. 05. 2017, 11:12:13

• Kolín - Velký Osek - Kolín  (13)

Dodatečně k tomuto závodu. Bylo to super, atmosféra jako vždy výborná, trasa, značení trasy, pořadatelská práce, občerstvení na trati... i samotný pocit že jsem to po 2 letech uběh a užil si to. Výsledný skoro o minutu lepší čas to podtrh. Takže se budu těšit nejen na další ročník, pokud to zdraví a fyzička dovolí, ale i na Kolínskou 10.

Radek Černovský 22. 05. 2017, 21:49:29

• Mnichovická běhna  (1)

David, SvetBehu.cz 18. 05. 2017, 22:20:50

• Černokostelecká desítka  (3)

Pěkný závod se zázemím v pivovaru, pěkně členitá trať a přátelská atmosféra.

Jan Antoš 18. 05. 2017, 20:26:48

• 331. Malá cena Monaka - Janderovská 10  (1)

Pěkně organizovaný závod v krásnem prostředí

Jana N. 18. 05. 2017, 08:29:43

• Přepis startovného na jarní ŠUTR  (2)

Ahoj, je startovné ještě volné?

Veronika 18. 05. 2017, 07:02:05

• Jesenická stovka  (1)

Byť tento závod není co se týká převýšení tak náročný jako B7 nebo LH24, tak podmínky byly docela stížené, nahoře bylo plno sněhu a vody z právě roztátého sněhu.

Trať byla celkem dobře značené, jen občas bylo třeba se dívat do mapy, trasovníku a navigace.

Miro 15. 05. 2017, 11:17:51

• Krpole Run  (3)

Chtel bych pochválit, za perfektní organizaci, značení trasy a hlavně dobrovolníky, kteří nás pozbuzovali. :-)

Libor 15. 05. 2017, 06:57:29

• Memoriál obětí fašizmu Čechtice  (1)

Závod byl hezký  ale po týdnu nejsou nikde ještě výsledky. Prosím o zaslání smetana@vhs-sro.cz

Karel Smetana 14. 05. 2017, 18:31:10

• Gladiator Race Milovice  (1)

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli někdo zveřejňuje fotky z nedělního závodu kolem 12:35 až 14:00

Pavel Kadeřábek 12. 05. 2017, 07:44:11

• Vltava run 2017  (2)

Ahoj, mel bych zajem, jestli jeste shanite. Milan 737 773 148

Milan 11. 05. 2017, 16:55:19

• POSÁZAVSKÝ 1/2 MARATON  (1)

Příjemní pořadatelé. Dobrá organizace hned v prvním ročníku.

Hezká trať, příjemné lesní úseky a ty po asfaltu byly taky OK. Tři brody přes potok :)

Překvapili mě příjemně fanoušci na trati: v malých vesnicích se lidi vyšli podívat ven na ty šílence a povzbuzovali je.

Jo a bacha, je to fakt kopcovité! ;)

David, SvetBehu.cz 11. 05. 2017, 10:49:42

• Běh osvobození Vrchoslavice  (1)

Super akce, skvělá organizace, příjemná atmosféra, hezká trať!

Renáta 11. 05. 2017, 07:44:14

• Perun SkyMarathon, Mistrovství ČR ve Skymaratonu - První stovka fotek - první sjezdovka  (1)

Díky za super rychlý fotky!!

Matyáš U. 06. 05. 2017, 21:56:37

• Dobřichovický kros půlmaraton a 10 km pro každého  (1)

Běžel jsem desítku. Rovinatý, rychlý závod, velká část po asfaltové cyklostezce. Určitě bych ho nenazval jako "kros" ani jako převážně terénní, jak má zde výše v popisu. Asfalt tam určitě převažoval. Možná je půlmaraton více v terénu?

Kitty 06. 05. 2017, 21:25:49

• Komenského půlka  (19)

Šlo vidět, že to organizuje zkušený běžec, zázemí včetně šaten a sprch, značení perfektně vymyšlené trati, která dala zabrat, moc děkuji, zážitky skvělé a navrch originální medaile na památku

Petr Kozánek 06. 05. 2017, 21:12:42

• Vysocký krosový půlmaraton  (2)
    Běhám jej každý rok a nemá to chybu. Mohu jen doporučit.
    Macek 04. 05. 2017, 21:54:08

• Běh na Mědník  (14)

Organizace očekávaně velmi dobrá (snad jedině příště víc výrazné označení prezentační budovy pro "nováčky":-) ). Ale jinak opravdu vše na 1 a to i včetně aprílového počasí, které prověřilo všechny. Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit a příští rok už vím do čeho půjdu :-). Organizátorům i sousedovi Mírovi dík

Josef Brynda 03. 05. 2017, 20:59:55

• Železňák – Cidliňák  (1)

Ahoj,běžela jsem ho letos (2017) po druhé a bylo to super i když běžet proti větru je dost namáhavé.Učast byla dobrá ,atmosféra také a vlastně i výsledky.Doporučuji to zkusit příští rok.