Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Domácí závody

Barokomaraton

Jakub Jiskra
Jakub Jiskra

Děkuji moc za další krásný závod připravený skvěle do detailu!!!

Jeden můj postřeh: Tombola na konci je skvělá věc, ceny byly úžasné. Myslím, že je na konci aby lidé vydrželi a tleskali vítězům až do konce. Letos, (asi kvůli počasí), se rychle vylosovalo...jseš - nejseš, je to jedno. Líbil by se mi víc běžný model, že vidím radovat se lidi z výher,(i když je to trochu delší), a hlavně ti, kteří nevydrží do konce, (třeba nepřijdou ani na st. vítězů ve 14.30), by neměli vyhrát a mělo by se losovat další číslo pro lidi, kteří "fandí" až do konce. Posílám pozdrav Kosťovi a jsem rád, že mě vloni způsobem sobě vlastním po létech oslovil a pozval na BM!

08. 09. 2017, 10:50:58
Jitka Kovářová
Jitka Kovářová

Díky pořadatelům, mají ode mne jedničku. Souhlasím s nápadem, aby start 1/2 maratonu byl dříve než maratonu, nebo s větším časovým odstupem. Jinak trasa moc pěkná, občerstvovačky a vstřícní lidé. Příjemná atmosféra po celý závod. Když to půjde, přijedu za rok zase.

08. 09. 2017, 21:27:30
Lukáš
Lukáš

Vyborny zavod a diky moc za organizaci!! Jedna pripominka - bezel jsem jiz potreti desitku a pokazde byla jina trat takze bohuzel neporovnatelne s predchozim rokem ci roky. Neslo by prosim vytycit stale stejnou trat vcetne zavadeciho kolecka? Myslim ze by to uvitali mnozi bezci. Diky moc a pristi rok ahoj ;-)

08. 09. 2017, 21:38:51
Michal Kučera MKK
Michal Kučera MKK

Doufám, že letošní ultra závod nebyl jen zpestřením 10. rocniku ale bude možno jej běžet i v dalších ročnících. Trať byla skvělé vybrana a skvěle značená i v noční části běhu. Úsvit na úpatí Vladaře byl pro mě silnym zážitkem stejně tak jako poslední úsek z Vražného do Plas, kdy mě povzbuzovali okolo běžící maratonci.

Na ultra obcerstvovackach by nebylo na škodu mít nějaké ty růžové lentilky

10. 09. 2017, 16:43:10
Stanislav Loula
Stanislav Loula

Musím poděkovat všem pořadatelům (v čele s Kosťou) za skvěle zvládnutou organizaci, všichni zaslouží absolutorium. Na tento můj první závodní maraton budu vzpomínat jen v tom nejlepším.

Nedá mi to a musím se vyjádřit i ke komentářům některých, kteří zde píšou, že by se měla půlka startovat před maratonem. To je totální nesmysl! Doufám, že organizátoři si od těchto demagogů nebudou brát inspiraci. Maraton jako královská disciplína, přeci musí startovat jako první. Jestli se někoho dotkne, že ho předbíhají půlmaratonci je to k zamyšlení. Ono ztratit na cca 6 km (než se trasy rozdělují) náskok 10 minut je spíše důvodem k tomu pořádně potrénovat než tady fňukat jako malé děcko.

Nehledě na to, že spousta půlmaratonců chce podpořit na startu maratonu své známé a kamarády a vytvoří se tím i nezapomenutelná kulisa, kterou si start maratonu zaslouží.

Ještě jednou díky a těším se na další ročník.

10. 09. 2017, 18:04:06
Petr Psota
Petr Psota

Díky za skvělou akci,nenapadá mě nic,co by mi v Plasích i na trase kazilo náladu.

Jen,na rozdíl od některých kolegů, bych určitě zachoval každoroční změny tras,když je to v okolí možné,nějaké překvápko rozhodně neuškodí.

Díky a ahoj příští rok.

12. 09. 2017, 11:27:17
Petra
Petra

Těším se na další Baroko  100 km. Fajnová, běhatelná a na pokoukání pěkná trasa, v druhé půlce závodu luxusně  blízko sebe rozmístěné a dobře zásobené občerstvovačky.Pro pomalé běžce dřívější start- díky za něj.

13. 09. 2017, 08:05:07

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze