Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Domácí závody

Kolín - Velký Osek - Kolín

Vojtěch Hrabánek
Vojtěch Hrabánek

Perfektní závody, zázemí. Trasa skoro celá po cyklostezce, takže žádná auta. Méně lidí. Tombola.

02. 05. 2017, 17:21:34
Harp
Harp

Supr závod!

02. 05. 2017, 17:44:49
Hanina
Hanina

Trať skvělá. Ale hlavně přátelská atmosféra. Pořadatel báječný. Tombola super. Občersvenî super

02. 05. 2017, 17:51:25
Jana
Jana

Skvělý závod.

02. 05. 2017, 18:16:49
Martin
Martin

Výborný závod, 4x občerstvovačka, super zabezpečení, všem doporučuji.

02. 05. 2017, 18:32:07
tomasek
tomasek

Můj oblíbený závod s velmi dobrým organizačním zázemím a ještě lepší diváckou podporou (Veltruba, V.Osek i samotný Kolín)! Občerstvovačky: Neuvěřitelně profesionální a svižný přístup od dobrovolníků. Pro prvoběžce možná trochu matoucí doběh na stadion, protože ten koridor ze zábradlí byl dost úzký a kolmý na dráhu běhu, byl jsem u toho, když se jedna z žen ptala "kudy" a pak se jeden z pomalejších běžců dokonce vracel pár kroků... Jinak za mě na "jedna mínus", bohužel můj výkon "na čtverec" :-)

02. 05. 2017, 19:29:23
Sedlis
Sedlis

Dekuji za uzasny zazitek, ve ctyriceti muj prvni zavod. Prezil jsem a dokonce si to uzil a dal to. Nemelo to chybu. Organizace perfektni.

02. 05. 2017, 20:17:41
Karel
Karel

Superlativy tady už před mým příspěvkem padaly, ale ještě nikdo nezmínil mimořádnou zdravotnicko-záchranářskou péči. Nikde jinde se mi nestalo, aby u mne během závodu třikrát zpomalila sanitka a dotazovala se, zda je vše v pořádku. Pro nás starší, co po prvním kilometru vypadáme na smrt, je taková péče na místě. A dostalo se mi jí u vás již potřetí. Takže díky.

02. 05. 2017, 20:31:22
Honza
Honza

SUPER!... jako vždycky... Vašek a spol to prostě pořádat umí! Děkuju

02. 05. 2017, 20:52:59
Katka
Katka

Skvělý závod! Super zázemi, 4xobčerstvovačka, značení jednotlivých km, trať většinou po cyklostezce, kdykoli bylo potřeba přeběhnout silnici, auta byla zastavována, sanitky poblíž. Díky.

02. 05. 2017, 21:28:49
Radka
Radka

Perfektní závod, dokonalá organizace a velmi vstřícný pořadatel. Děkuji za úžasný zážitek! Tento ročník byl můj první a už teď vím, že příští rok půjdu znovu.

03. 05. 2017, 06:46:09
Olda
Olda

Minule mne překvapila a letos jsem se už těšil na produkci místních rozhlasů ve Veltrubech a Oseku. Paráda!

Děkuji všem pořadatelům a organizátorům za velice kvalitní a náročnou práci. Super závod s nezeměnitelnou atmosférou.

05. 05. 2017, 07:59:00
Radek Černovský
Radek Černovský

Dodatečně k tomuto závodu. Bylo to super, atmosféra jako vždy výborná, trasa, značení trasy, pořadatelská práce, občerstvení na trati... i samotný pocit že jsem to po 2 letech uběh a užil si to. Výsledný skoro o minutu lepší čas to podtrh. Takže se budu těšit nejen na další ročník, pokud to zdraví a fyzička dovolí, ale i na Kolínskou 10.

22. 05. 2017, 21:49:29

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze