Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Domácí závody

Okolo Vlasti 2017

František Chlouba
František Chlouba

Nádherný závod v údolí Mohelky a po okolních kopcích. Pro rovinné běžce trochu obtížnější. Jsou tu po letošní změně trasy celkem čtyři slušné kopce "prďáky". Naštěstí poměrně krátké. Nejdelší 1km Trávničák. Většina trasy je po asfaltu, ale najdou se i technické seběhy po lesních pěšinách. Při probíhání zámkem Sychrov můžete potkat svatby a možná se s nimi i vyfotit. Ale hlavně - je tu krásně. A rodinná pohoda.

12. 06. 2017, 14:39:33
Roman Koravský
Roman Koravský

Již po 1. ročníku pro mne srdeční záležitost. Pohodová a rodinná atmosféra celé akce, navíc se zajímavou tratí vedenou krásným krajem. Musí se zažít. Mohu vřele doporučit.

12. 06. 2017, 15:51:28
Lída Filipová
Lída Filipová

Byla jsem na každém ročníku a jsem zdejší malebnou krajinou nadšená, stejně tak bezchybnou organizací a neopakovatelnou atmosférou. Letos jsem šla oba závody, jak půlmaraton, tak kross a oba jsou parádní, je to rodinná akce a my se zas těšíme příští rok!

12. 06. 2017, 22:23:23
Dana Jiřičná
Dana Jiřičná

Krásná trať, kdy se rovinatější úseky na afaltu střídají s terénem, který však není nijak extrémní a místa kde se běhá po louce jsou dokonce posekaná. Na trati jsou dva větší kopce na kterých sice prověříte svoji vůli, ale při jejich výběhu budete povzbuzováni nápisy na asfaltu, které vás poženou dopředu. Půlmaraton vám umožní jak kvalitní běžecký výkon, tak uspokojí i ty, kteří dávají přednost závodům v přírodě před městkými. Akce je vytvořena jako sportovní den pro celou rodinu i s doprovodným programem a má i charitativní charakter. Když to vše "sečtu" půlmaraton Okolo Vlasti patří u nás k těm nejhezčím.

14. 06. 2017, 16:01:52

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze