Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Domácí závody

CUTT Bílé Karpaty

Mates
Mates

Celý závod byl z mého pohledu více než povedený. Počasí se povedlo...bylo příijěmně pod mrakem, nahoře na Javořině osvěžující mlha. Celá trasa vedená nádhernými lesy Karpat byla provoněná snad všudypřítomným medvědím česnekem. Záškodníci tentokrát nechali značení trasy bez povšimnutí a tak jsme si mohli vychutnávat lesní cesty a pěšiny. Na občerstvení byla vždy příijemná parta sympatických lidí s širokým sortimentem nejrůznějších dobrot :) Celková atmosféra závodu byla opět kamarádská a takřka rodinná..protože CUTT si stále drží svou nemasovou tvář.. Už teď se těším na podzimní CUTT Jeseníky :)

22. 05. 2017, 13:31:53
Leoš
Leoš

Dlouho jsem zvažoval jestli běžet jen střední 31km trasu nebo dlouhou 64km s převýšením zhruba 2400m. Nakonec jsem se rozhodl pro dlouhou trasu na které mě čekalo celkem 5 občerstvovacích stanic, které byly od sebe vzdáleny zhruba 13km(kromě Javořiny navíc), což bylo dostatečné i pro nás méně trénované. Sortiment občerstvovacích stanic-meloun,banán,hrozinky,tyčinky, bageta, vdolky, salám, sůl, voda, cola, ionťák, nealko pivo aj. prostě paráda. Trať byla místy technicky náročná, např. výstup/schody na Velký Lopeník, dále seběh po modré z Velké Javořiny ke studánce, to vše v mokrém počasí, které panovalo na kopcích. Shrnuto krásný den na kopcích v Karpatech, můžu doporučit.

22. 05. 2017, 19:36:17
Beziliska
Beziliska

Tento závod doporučuju všem milovníkům přátelských až téměř rodinných akcí, které jsou dělány srdcem, narozdíl od masových chytáků. Poznáte to nejhezčí z Bílých Karpat, kam se jen tak trailově málokdo podívá. Navíc je vše v bezchybném a luxusním zázemí a bohatě zásobené občerstvovačky všemu dodávají profesionalitu. Na takové závody je radost chodit a běhat.

24. 05. 2017, 16:16:41

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze