Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Domácí závody

Extrém Race

Olda Chvála
Olda Chvála

Ahojte :))

závod jako každý rok parádní :)), příjemné prostředí a i lidé, kteří ho organizují. Jde vidět velký kus práce, který je při pořádání odveden :)).

Snad jenom malinká připomínka a to ke společnému startu. Vzhledem k tomu, že všichni závodníci všech kategorií vystartují zároveň dojde k mačkanici při padáčkové části závodu :)) jenom pro zvážení jestli by nebylo lepší odstartovat jednotlivé kategorie třeba s 5 minutovým rozestupem, ale to je tak jenom osobní postřeh.

Každopádně moc děkujeme a byla to super akce :))

03. 10. 2017, 07:48:53
Jirka Kocián
Jirka Kocián

Běžel jsem tento závod poprvé,a nemám k tomu žádnou připomínku,pokud bude další ročník,určitě se potkáme.                                                                                          Přeji hezký den

03. 10. 2017, 09:03:33
Pavel Swaczyna
Pavel Swaczyna

Parádní závod. Byl jsem letos podruhé a příští rok půjdu znovu. Závodů na motokrosové trati není moc, aspoň já o jiným nevím, je to zajímavý spestření sezóny. Atmosféra je supr, účastníků asi 150+50 dětí. Jediný co by sneslo zlepšení je zázemí, chybí sprchy.

03. 10. 2017, 12:45:27
Martin
Martin

Sprchy s teplou vodou byly připraveny a označeny, nacházely se v místě parkování, stejně jako toalety :) Těšíme se na tebe v na příštím ročníku :)

03. 10. 2017, 18:54:53
Mira
Mira

Parádní akce!!! Trasa je skutečně zážitek a všem vřele doporučuji. Snad jen ta časová díra mezi denním a nočním během. Přes 3hodiny pauza je hodně, ale da se to.

03. 10. 2017, 13:44:27
Milda
Milda

Běžela jsem už potřetí noční běh. Jako vždycky úžasná atmosféra, dobrá organizace, oceňuji testování bot. A ne že bych chtěla shazovat denní běžce, ale teprve ta noc je opravdu extrém, když nevidíte do čeho se vrháte

04. 10. 2017, 19:48:18
Peter
Peter

Perfektní - zůčastnil jsem se po prvé a zvládl to. Dá se najít někde odkaz na fotky?

Dík.

11. 10. 2017, 08:34:01

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze