Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Domácí závody

Forestova čtrnáctka

Pítros
Pítros

Skvělá akce! Hodnotím 10 body z 10 suprově značenou trasu, to nebylo rozhodně lehké připravit věřím! A její pestrost, pevné cesty, lesní cesty a pěšiny, super příroda, parádní seběhy i výběhy, rozhodně zvolena šikovně tak, aby ji uběhl každý! I vložený singletrek byl super zpestření! Na trase fajn osvěžovačka, mnoho fotografů, v cíli výborné občerstvení, čaj, i rumík :) , výborné domácí buchty. Ze všech pořadatelů čišela skvělá nálada, kterou přenášeli na všechny závodníky i závodnice, i dětské závody byly moc fajn. Rozhodně tento závod všem vřele doporučuji! Díky moc všem, kdo se na této akci podíleli!!!

16. 05. 2016, 20:16:56
Denisa Kroco
Denisa Kroco

Parádní závod, krásná trasa a super organizace. A taky nejlepší občerstvovačka v cíli, kterou jsem kdy viděla :) :) Víc takovejch závodů! Denisa

16. 05. 2016, 22:10:30
Bageta
Bageta

Super závod :) Od těchto pořadatelů jsem toho zatím moc nenaběhal, kromě této čtrnáctky jsem si zkusil v březnu šestku. A oba závody super :) Terén mám radši než asfalt, takže paráda, kopce nejsou úplně mými kamarády, ale kromě prvního se ostatní dali zvládnout ;)

Takže palec hore a určitě se těším na další akce!!

16. 05. 2016, 22:14:33
Bageta
Bageta

O rok a kousíček později :POd minulé čtrnáctky uplynula poměrně dlouhá doba a na svém kontě již mám od těchto pořadatelů dvě čtrnáctky, tři šestky a dva duatlony a muj názor se nemění, prostě nejlepší závody!! ;)Za levno, dobrá organizace, značení trati, samotné tratě super, nejlepší občerstvení!!jen tak dál :)

05. 06. 2017, 17:26:00
Tea
Tea

Super závod v parádním terénu. Na své si přijdou milovníci kopců, lesních cest, nadšenci do přírody, velcí závodníci i ti, co se při běhu rádi kochají. Během hlavního závodu se uskutečnily ještě dětské běhy, takže Forestovy závody jsou ideální pro celou rodinu. Pochválit je třeba i zázemí, fotografy a přehledné značení trati. Odměnou po nádherném běhu bylo pro všechny závodníky občerstvení v podobě domácích koláčů, perníků, buchet, slaných závinů, spousty ovoce, iontáku, čaje, vody, piva..Za mě jeden z nejlepších závodů se skvělou atmosférou!

16. 05. 2016, 23:38:25
Pepa
Pepa

Po Šestce , s jejím rychlostním profilem, jsem o trati nepochyboval,a že Čtrnáctka bude zážitek vytrvalostní, ač nás Jirka už po startu varoval, že nemáme blbnout :-). Co ovšem nezklamalo, byla organizace , dobrá nálada, absence lidí se špatnou náladou a fantastický přístup celého týmu k lidem, od startéra přes fotografy , i lidí na bufetech. Zaplať pánbůh za tyhle běhy se všema a pro všechny.

17. 05. 2016, 09:11:15
Daniela
Daniela

Ahoj, jak Forestova šestka, tak i Forestova čtrnáctka byly naprosto svěké závody. Výborná organizace (vytyčení trasy, několik fotografů, aby účastníci měli pěknou vzpomínku, občerstvení během závodu a hlavně skvělé občerstvení v cíli) přátelské prostředí, úžasná trasa lesem. Nic nelze vytknout! Díky moc, těším se na příště!

17. 05. 2016, 18:36:59
Jiří
Jiří

super i přes propršenou část závodu. Trať a značení super.

05. 06. 2017, 09:24:44

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze