Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Domácí závody

AXiS NOČNÍ DESÍTKA

Petr Pith
Petr Pith

Špatná organizace. Protivní organizátoři. Chyby ve výsledcích. Díky, už nechceme.

28. 03. 2017, 08:50:11
Petr Trojan
Petr Trojan

Organizace při vyzvedávání startovních čísel hrozná!! Jeden stoleček a fronta přes celou tělocvičnu....brzdili to ti, kteří se registrovali až na místě. To je takový problém mít vedle stoleček a tam by si vyzvedávali balíček ti, kteří jsou již zaregistrovaní a mají zaplaceno??? Ve frontě jsem stál půl hodiny a dostal jsem balíček cca 10min před oficiálním startem, který byl nakonec odložen o 15 min.

A ještě jedna věc, v cíli, popř. za mostkem před cílem mohla být světelná časomíra!!

28. 03. 2017, 09:11:20
Lukáš Krulis
Lukáš Krulis

+ pokyny před startem nebyly absolutně slyšet. Naštvaní organizátoři, že musí obsloužit lidi ve frontě... Zatím asi nejhorší organizace závodů. kde jsme byli.

28. 03. 2017, 13:38:54
Alex Rauscher
Alex Rauscher

Registraci jsem provedl předem přes stránky AXIS NOČNÍ 10, číslo si vyzvedl včetně dárků v pěkném batůžku před závodem v prodejně AXIS na Palackého ulici...tedy žádný problém. Co se týká samotného závodu, tak bylo vše připravené a organizačně jsem nezaznamenal chybu. Možná jak píše Petr Trojan, příště bych také uvítal v cíli světelnou časomíru.

28. 03. 2017, 14:28:54
Kamil Kyrš
Kamil Kyrš

Já jsem byl spokojen. Pokud to člověk nenechá na poslední chvíli, tzn. registruje se včas po netu a vyzvedne si věci včas na prodejně AXIS, tak vše i před samotným závodem úplně v klidu.

Přestu mám ale na srdci dvě věci, které by se daly a měly zlepšit:

1) Osvětlení - vypnutí osvětlení nevidím jako přínos jak pro závodníky tak pro přihlížející. Jako závodník bych radši uvítal svělto lampy, i tak to je stále noční závod se svojí atmosférou. A hlavně by ze závodu ve světle lamp měli alespoň něco také příhlížející. Takto se ze tmy vyřítí čelovka co akorát oslní a nikdo vlastně nic nevidí. A to je velká škoda.

2) Předbíhání - je třeba v propozicích definovat a před samotným startem důrazně opakovaně připomenout pravidla pro předbíhání. Viděl bych to stejně jako na dráze, tedy běžet vlevo a předbíhat zprava. Všichni bežci by měly nechat vždy volnu pravou část stezky pro potřeby předbíhání. Ve třetím kole to totiž, při předbíhání obrovského množství závodníků co běželi téměř polovoční rychlostí co já, chvílemi opravdu nebezpečné.

Děkuji.

28. 03. 2017, 16:45:59
Valentovi
Valentovi

Nám se líbilo.děkujeme

29. 03. 2017, 10:52:03

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze