Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Domácí závody

Běh na Mědník

Marcel Šolta
Marcel Šolta

Má první a pokud zdraví dovolí určitě ne poslední účast. Kvalitní zázemí a krásná,fyzicky náročná trať doplněná proměnlivým počasím.

24. 04. 2017, 13:25:53
Vodochodský
Vodochodský

Závod by jako vždy super, organizace i zázemí bylo skvělé. Jen objednávka počasí asi nevyhovovala všem, ale během závodu se počasí proštřídalo tak že so mohl vybrat každý.

24. 04. 2017, 14:27:45
Krůdl
Krůdl

Každý z ročníků byl perfektní. Jak organizace, tak trať. Zázemí, občerstvení po závodě, trať a nakonec i počasí, které letos nabídlo veškeré jarní možnosti, hodnotím za 1*. Chyběl mi snad jen sníh na Alšovce, třeba bude za rok..přijedu určitě..

24. 04. 2017, 18:00:04
Veronika Pešičková
Veronika Pešičková

Posílám poděkování organizátorům za Běh na Mědník! Naprosto skvělá organizace...autobusy, pytle na oblečení,vytápěné stany, teplý čaj, po závodě vynikající gulášek, pivko!! Vše klaplo na výbornou. Jako bonus počasí všech ročních období:-) DÍKY, moc se mi to líbilo.

24. 04. 2017, 18:36:36
Andrea
Andrea

Super trať, náročná a nádherná, naprosto skvělá práce organizátorů,  výborná atmosféra, slunce, vítr i sníh, prostě super závod pro ty, co mají rádi výzvy.

25. 04. 2017, 00:37:49
Jiří Sládek
Jiří Sládek

Krásná a náročná trať, střídání počasí, užil jsem si to a rozhodně jsem se nenudil. Organizace perfektní. Rád si to za rok zkusím znovu.

25. 04. 2017, 09:17:01
Štěpán N.
Štěpán N.

Hodnocení: 5* z pěti možných. I ta vánice nahoře byla organizačně perfektní. Poděkování Jirkovi Vlasákovi!

25. 04. 2017, 09:42:27
Šárka Vančurová
Šárka Vančurová

Krásný závod, organizace skvělá, moc oceňuji krásné, pohodlné zázemí v penzionu, po doběhu byla teplá sprcha, guláš a čaj hotová nirvána :-).

25. 04. 2017, 10:51:15
Dita Ševčíková
Dita Ševčíková

Perfektní - závod, organizace, zázemí. Velmi výživná trať, skvělá atmosféra, kterou podtrhlo počasí. Za rok se určitě já i dcera vrátíme ;)

25. 04. 2017, 13:56:07
Jaroslav Tesař
Jaroslav Tesař

Závod byl perfektní, trať řádně namáhavá, pořádné aprílové počasí, prostě zážitků kupa. Velmi jsem ocenil zázemí závodu - stan na převlečení v cíli + super teplý sladký čaj, možnost teple se nabaštit v Měděnci. 5* z 5 možnýchVelké díky organizátorům.

25. 04. 2017, 15:03:59
Martin Ševčík
Martin Ševčík

Závod těžký,počasí pravé aprílové,trasa náročná,a výživná, organizace na vysoké úrovni.Guláš výborný. :-)Moc se to organizátorům povedlo.

25. 04. 2017, 19:14:33
Karel Červenka
Karel Červenka

Velmi rád se od počátku zúčastńuji tohoto pro mně již extremně náročného závodu a každým rokem zjišťuji, že po fyzické stránce je  pro mne stále náročnější (kopce jsou stále vyšší) a chtěl bych jej absolvovat po dobu co mé síly to dovolí (76 let) a závod se bude pořádat. Děkuji J.Vlasákovi (běžel jsem s ním před 8 roky maratón Lago de Garda v Itálii) a jeho pomocníkům za jistě nelehký úkol při jeho organizaci a přeji hodně dalších úspěchů do dalších ročníků.

26. 04. 2017, 16:49:08
Tomáš Tvaroužek
Tomáš Tvaroužek

Skutečná běžecká výzva. Velice náročná trasa, která prověří vaši zdatnost, ale i psychickou odolnost. Atmosféru doplňovalo dost zimní počasí se sněhovými přeháňkami. Zázemí super, odvoz autobusy i svoz odložených věcí do cíle a po doběhu taky k chuti přišel teplý čaj a gulášek.

30. 04. 2017, 12:54:25
Josef Brynda
Josef Brynda

Organizace očekávaně velmi dobrá (snad jedině příště víc výrazné označení prezentační budovy pro "nováčky":-) ). Ale jinak opravdu vše na 1 a to i včetně aprílového počasí, které prověřilo všechny. Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit a příští rok už vím do čeho půjdu :-). Organizátorům i sousedovi Mírovi dík

03. 05. 2017, 20:59:55

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ