Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Tréninkové deníky a plány

Trénink na první půlmaraton podle coolrunnig.com

Astrid
Astrid

Dobrý den,chci se zeptat,jak dlouhá má být pausa mezi  úseky do kopce.Děkuji

07. 04. 2016, 14:45:37
Jirka
Jirka

Ahoj, záleží na délce vybíhaného kopce. Obecně platí, že nazpět by měl být lehký výklus a pauza mezi jednotlivými výběhy 2 - 4 minuty v závislosti na délce kopce. Přeji hodně zdaru při běhání. Jirka

07. 04. 2016, 20:16:47
mona
mona

ahoj, chtěla bych se zeptat, jak by se dal takovýto typ plánu pizpůsobit s tím, že chodím třikrát týdně do fitka, poradí mi prosím někdo? :) předem děkuji!

04. 05. 2016, 22:57:55
Jirka
Jirka

Ahoj, určitě se dá všechno skloubit dohromady. Spíše záleží na tom, čemu se ve fitku věnuješ, zda jen posilování nebo používáš i pás na běhání a v jakém rozsahu. Pokud to upřesníš, tak odpovím přesněji. Obecně mohu říci, že ve dnech, kdy nechodíš do fitka si můžeš dát jeden den dlouhý běh a jeden den tempový trénink. Nejlépe mezi dny, kdy chodíš do fitka. Rozhodně ale dodržuj dva dny volna. Osobně bych ale poměr fitko a běh změnil na 3 x běh venku a 2 x fitko, pokud trváš na fitku. Přeji hodně zdaru při běhání. Jirka

10. 05. 2016, 14:04:27
Bára
Bára

Ahoj, prihlasila jsem se na svuj prvni pulmaraton. Mohli by jste mi poradit, jak se na nej pripravit? Zatim jsem zadny zavod nebehala. Ted beham ve fitku cca 2x16 km tydne. Zatim jsem byla venku jen jednou a 12,5km mi trvalo asi 67mim. Zavod se pobezi za 40 dni. Dekuju:)

05. 03. 2017, 19:23:49
Honza
Honza

ve fitku to je na nic....vybehni ven a behej co muzes

08. 04. 2017, 16:37:15

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze