Na červencové desítce Loap PBT VAŠÍ LIGY zabodovali Leoš Kafka a Petra Davídková

Dne 25. července se konal osmý díl Loap Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY, který přilákal 149 běžců, kteří i přes parné počasí podali skvělé výkony.

Závodníci si mohli tradičně vybrat z tratí o délce 5 nebo 10 km. Na start desítky se postavilo 83 běžců a běžkyň, z nichž byl mezi muži nejrychlejší Leoš Kafka s časem 37:02. Druhou příčku vybojoval Jan Svatoň s časem 37:18 a za ním se ztrátou 21 vteřin doběhli shodně Milan Langr a Ondřej Kubíček.

Mezi ženami dominovala Petra Davídková s výkonem 43:17. Jako druhá skončila s časem 43:29 Lucie Brožová, která doběhla s náskokem 1-né minuty a 15 vteřin před třetí Helenou Šrámkovou.

Pětku ovládli Vokrouhlík a Dobrovodská

Na pětku se vydalo 66 běžců. První místo v kategorii mužů získal s časem 16:57 Michal Vokrouhlík, který proťal cíl necelou minutu před druhým Vojtěchem Bližňákem. Třetí místo pak vybojoval s výkonem 18:01 Pavel Víšek. Ženy trať  zdolaly v následujícím pořadí: 1. Natalie Dobrovodská (20:03), 3. Kristýna Košťálová (20:10), 3. Alžběta Koštálová (22:31).