HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Soutěž o Salomon SPEEDCROSS 5

Soutěž o Salomon SPEEDCROSS 5

Soutěž pro čtenáře webu SvětBěhu.cz o očekávanou novinku letošního jara! Stačí správně odpovědět na jednoduchoé otázky a zařadíme vás do slosování o trailové boty Salomon Speedcross 5.Soutěžíme o Salomon Speedcross 5

Logo Salomon

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

Salomon Speedcross. Legendární model přichází s 5. generací. Salomon se zaměřil na to, proč je řada Speedcross žijící legendou a tyto vlastnosti ještě podpořil. Především perfektní záběr. V blátě i ve sněhu. V lese i na hřebenu Vysokých Tater. Na Speedcross 5 se můžete spolehnout takřka kdekoli. Můžou za to větší špunty s agresivnější geometrií. Jsou rozmístěny dále od sebe, čímž se ještě zlepšila stabilita boty. Navíc díky pružnějšímu svršku se chodidlo v botě ani nehne a zároveň není zaškrcené.


Soutěž o Salomon SPEEDCROSS 5

Soutěž o Salomon SPEEDCROSS 5

Soutěž o Salomon SPEEDCROSS 5

 

 

Prohlédněte si všechny fotografie Salomon Speedcross 5...


 

TIP: Mrkněte také na: VIDEORECENZE: Salomon Speedcross 5

 

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 31. března.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

4. Výhra bude doručena dle dostupnosti konkrétní velikosti.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací se dozvíte na stránkách www.salomon.com/en-cz


12.03.2019, Tadeáš Vyvíjal


Sem vložte diskusní příspěvek.