HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

BĚŽECKÁ LITERATURA, FILM

POSLEDNÍ DISKUSE

Festival OBZORY: Větší koncentraci TOP běžců jinde nenajdete!

Festival OBZORY: Větší koncentraci TOP běžců jinde nenajdete!

7. a 8. listopadu se v Praze bude konat cestovatelský a outdoorový festival Obzory, jehož součástí bude kvalitní běžecký program. Přednášky a diskuse těch nejlepších běžců z České republiky a vyhlášení největších trailových závodů, to vše za necelý měsíc v Praze na Obzorech!Rok se s rokem sešel a největší cestovatelský a outdoorový festival se nenávratně blíží. Stejně jako loni i letos se můžete těšit na běžecký program, a to rovnou celý běžecký sál. V sobotu 7. listopadu budete mít jedinečnou možnost se potkat s českou běžeckou elitou, poslechnout si jejich rady a tipy a v moderovaných diskusích jim klást nejrůznější dotazy.

 

Jan ProcházkaJan Procházka

Anka StrakováAnka Straková

Vít PavlištaVít Pavlišta

 

Jaké přednášky jsou na programu?

Můžete se těšit na přednášku od Vítka Pavlišty, jak se trénuje na Mistra ČR v maratonu a půlmaratonu nebo na nejlepšího orientačního běžce Honzu Procházku, který bude povídat o svém výkonu na největších závodech v orientačním běhu Tumiole a Jukole ve Finsku. Pro všechny, kdo mají dotazy a rádi by si nechali poradit od těch nejlepších jsou připraveny 3 moderované diskuse:

Téma

Odpovídat na dotazy budou

Nejkrásnější závody Evropy Anna Straková, Tomáš Bystřický, Jan Zemaník
Běžecký trénink a příprava pro mírně pokročilé běžce Vítek Pavlišta, Kamila Gregorová
Jak trénovat na nejnáročnější závody světa Jan Bartas, Zdeněk Kříž

Vyhlašování výsledků Salomon Trail Running Cupu a Rock Point Horské výzvy

V rámci festivalu pak proběhne v běžeckém sále také závěrečné slavnostní vyhlášení seriálu Salomon Trail Running Cup a Rock Point Horská výzva. Oba seriály spojují závody v krásném prostředí českých hor, Salomon Trial Running Cup je závod jednotlivců a Horská výzva závod dvojic. Vítězové a vítězky vám prozradí, jaké jsou jejich plány na další rok a možná i nějaké tajné tipy, jak se dostat v příštím roce na příčky nejvyšší!

fetsival Obzory

Další cestovatelskou sezónu zahajuje Festival OBZORY 7. – 8. 11. 2015 v Praze. Největší cestovatelská a outdoorová akce roku. Pečlivě vybrané přednášky ze všech aktuálních cestovatelských TOP destinací, čerstvé expedice, běžecké přednášky a diskuse, důkladné know-how pro cestovatele, exotické jídlo, večer koncert Létajícího koberce, skvělá atmosféra, místo, kde se potkávají fajn lidi, předvánoční market užitečných dárků… vše na jednom místě v Praze (Filozofická fakulta UK), o víkendu 7. – 8. 11. 2015. Více na www.Festival Obzory.cz.

 

Online vstupenky


30.10.2015, Michaela Gladišová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů