HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Běhání v zahraničí

Přes „celou“ Korsiku za 4 dny - přeběh GR20

Honza
Honza

Těžký respekt pánové! Šli jsme sever na těžko za cca 6 dní a hotovka. Dvě až tři etapy denně, to si úplně nedokážu představit, natož to dát za 4 dny a celé:)

08. 09. 2016, 18:43:43
Jana
Jana

já Korsiku miluju, byli jsme 4x, ale na GR20 zatím nedošlo. Opravdu respekt k výkonu, korsický terén je všechno, jen ne jednoduchý, kolikrát mi to připadalo, jako jedno velké schodiště - přesto, budu se tu vracet zase a zase

09. 09. 2016, 12:09:30
PetrUnO
PetrUnO

Respekt k výkonu, ale proč na jednom z nejkrásnějších ostrovů. Následuje kopie z článku : Neskutečný místo, kde krása střídá nádheru a ohromně pestrá příroda vás absolutně uchvátí. A naprosto žádná civilizace. Zatím jsem na tom ostrově celkem strávil měsíc a půl a je mi jasno, že tam chci zas! Prostě šest hvězdiček z pěti. a teď můj vlastní názor: osobně jsem tam byl několikrát a ani jednou mě nenapadlo zbrkle prolétnout čast ostrova, taková nádhera si zaslouží pohodu a klídek a vše si náležitě vychutnat.

09. 09. 2016, 14:33:44
venan
venan

Mam stejnej názor :o) GR20 mam prošlou a běžet to je jen velkej sportovní výkon, nic víc... Takovejhle trip se musí pomaličku ;o)

20. 06. 2018, 19:24:29
Patrik Plhoň
Patrik Plhoň

Velkej respekt! Dobrá práce! Dík za super raport, inspiraci i upozornění na Restonica Trail. Hodně sil do plnění dalších přání a snů ;-)

17. 09. 2016, 17:21:45

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze