POSLEDNÍ DISKUSE

Běžecké boty

RECENZE: ADIDAS SOLAR BOOST silnička pro výkonnostní běžce

Břichy
Břichy

Kde jsou na botě Solar Boost reflexní prvky?

03. 07. 2018, 16:03:33
Jirka
Jirka

Ahoj, uvedené reflexní prvky by měly být 3 proužky z boku každé boty.

06. 07. 2018, 13:01:56
bezec
bezec

hm nevim jak s cenou tady, ale v Japonsku jsem je kupoval prepoctu o dva tisice levnejc

01. 08. 2018, 14:27:10
Martin
Martin

Zajímala by mně fotka podrážky po 500km, protože z různých modelů adidas mam zkušenost, že po 500km je výška vzoreku již z větší části pryč, někde není vůbec, především pokud se běhá po méně kvalitním asfaltu. Ta pata nemusí každému vyhovovat, obzvlášť lidi co nemají nohu jako slon v nich pociťují jako by pata byla volná a lehce se vyzouvala a je potřeba se s tím pocitem trochu sžít.

09. 08. 2018, 20:23:03
Jirka
Jirka

Ahoj Martine, děkuji za názor. Ohledně opotřebení vzorku na botě mám stejnou zkušenost. Některé typy se opotřebují rychleji a souhlasím i s tím, na jakém asfaltu běháš. Bohužel do této diskuse nemohu vkládat fotky, ale pokusím se během dne vše vyfotit a vložit do komentáře pod stejný článek na Facebooku Svět běhu.

I s názorem na patu souhlasím, ale spíše jsem chtěl poukázat na dobré řešení hlavně pro ty, co s tím problémy mívají. Osobně s Achilovkou problém nemám, ale cítil jsem při běhu, že opírání je měkké a pokud někoho tato část bolí, tak bolestivost se tím snižuje na minimum, a to hlavní přínos. Velikost je opravdu jen na Achilovku, takže pata prakticky zůstává pevně usazena v botě. Jirka

10. 08. 2018, 07:56:18
Petr
Petr

Dá se bota porovnat s dřívějšími Supernovami? Supernova Glide 8 byla skvělá bota, ale už se mi po cca 1200 km trhají. Supernova 9 mi přijde užší a méně pohodlná. Paradoxně tak dávám přednost starším oběhanějším botám.

07. 09. 2018, 13:40:04

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze