POSLEDNÍ DISKUSE

Běžecké doplňky

Recenze Samsung Gear Fit2 - chytrý náramek, který vás bude udržovat v běhu

Jana A.
Jana A.

Rada bych napsala svou vlastní recenzi na úžasný GearFit 2. Před rokem jsem si ho pořizovala plna očekávání po přečtení různých recenzí. Všechno, co je napsáno v recenzích je pravda. Pouze už vás nikdo neupozorní, že se hodinky docela často sekají. Prostě přestanou pracovat. A nejlépe se vždy zasekly, když stojíte na startu nějakého závodu. Za ten rok sem jich běžela asi 20 a pokaždé stejná situace, což už asi nebyla náhoda :-( Buď se aktivita nespustila vůbec nebo se mi v půlce běhu zasekly. Vysvětlovala jsem si to velkým poctěm závodníků a tudíž přetížením GPS vln :-/ Během tréninku fungovali totiž docela v pohodě, zasekly se jen občas. Po ani ne roce užívání se mi jednoho dne hodinky rozžhavili na ruce až jsem je musela sundat a následovalo blik a černo. Záruční reklamace nebyla uznána, protože vnitřek byl zoxidovaný - výrobek má být voděodolný dle IP68 - takže mi není jasné, jak se mohla dovnitř dostat kapalina, aby mohl vnitřek hodinek zoxidovat? Protože sportuji hodně bez sportestru jsem se neobešla dlouho a pořídila jsem si Garmin Forerunner 645 music. Cena je někde úplně jinde, ale je to nesrovnatelně jiná kvalita. Takže jestli chcete ušetřit, tak si pořiďte rovnou Garmin, protože Gear fit 2 nevydrží ani rok :-)

12. 09. 2018, 20:11:40

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze