HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Běžecké doplňky

RECENZE: Garmin Forerunner 35 Optic Black - dostupný profesionál

Laďa
Laďa

Forerruner 35 má i zápory:

Pokud se potkáte se známým, pozastavíte aktivitu ("pause" ručně, příp. "auto pause"), tak se vám záznam po několika minutách (5min.?) automaticky ukončí a uloží.

Měření srdečního tepu je třeba brát s velkou rezervou, hodně často indikuje spíše kadenci běhu. V klidu, bez pohybu měří vcelku přesně. Je to možná individuální, příp. závislé na teplotě.

Jinak jsem spokojen; lehké, přesné měření i nadmořské výšky, dobře čitelný displej,...

20. 04. 2017, 16:52:24
kistan
kistan

dnes jsem je koupil, čekal jsem v autopause  deset minut a pořád byla pause a nic se neukládalo. pak v pohodě pokračovaly v měření.

13. 08. 2018, 20:38:15
kistan
kistan

při včerejší sedmihodinové jízdě na kole jsem udělal tři pauzy na pivo od půl hodiny po hodinu dvacet a systém "autopause" funguje stále bezvadně. Opravdu se nic neukončuje ani neukládá. Nemáš to třeba pokažené?

19. 08. 2018, 10:31:35
Filip
Filip

"Přesnost optického měření srdečního tepu si myslím, že není příliš veliká, nicméně jako orientační hodnoty postačí."

Na pětikilometrové trati v přímém porovnání s Garminem ForeRunner 620 s hrudním pásem, se první tři kilometry nelišily obě hodinky vůbec, poslední dva byl rozdíl 1 tep za minutu. Věřím tomu, že u rychlejších změn, by se hodinky lišily více, nicméně já už pás nechci.

24. 08. 2017, 13:16:18
Lubos
Lubos

Zajímavé, já se teď akorát rozhoduju zda Garmin ForeRunner 35 nebo co jsem koukal na recenze tak mě zaujal ještě Suunto Spartan Sport. Jen stále váhám, zda ten dotykový displej atd. za tu vyšší cenu stojí.

15. 11. 2018, 15:24:52
Andrea
Andrea

Počítá vám to odpočinkové kolorie, když to nemáte na ruce

17. 12. 2018, 19:21:12

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze