Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Běžecké trasy

Olomouc: Cesta kolem Svatého Kopečku

Radek
Radek

Není mně úplně jasné, proč se na třech místech zabíhá jinam a pak se zase vrací zpět na okruh? Ten, kdo by ty matoucí odbočky vynechal, měl by logicky lepší čas.

12. 01. 2017, 19:39:40

Můžete být konkrétnější? Trasa vede po značených cestách a samozřejmě, kdyby si ji chtěl někdo zkrátit, může. V tomto ohledu mi při výběru trasy nešlo o nemožnost zkrácení, ale +- o zachování 10 kilometrové délky a vertikálního rozpoložení.

15. 01. 2017, 10:59:57
Radek
Radek

Už na startu na kruhovém objezdu je prapodivná "smyčka", dále pak u hřbitova (resp. u rybníka) na Sv.Kopečku a dále se zabíhá přímo ke zřícenině Kartouzky a následně zpět na okruh. Já to tam všechno dobře znám a právě proto je mně divné, proč je to tady na mapě takto vyznačeno. Jinak je to pěkný trailový okruh.

15. 01. 2017, 20:20:16
Jarda
Jarda

Ja se taky pridam. Take mi neni jasne, jak se ma vlastne bezet, jestli presne podle GPX souboru, tedy divna smycka na zacatku, odbocka na Kopecku a na Kartouzku, nebo jestli jen bezet logicky bez techto odbocek. Chtelo by to take nahrat presnejsi GPX bez techto podivnosti, pripadne mohu pomoci s upravou. jde to ale velmi snadno napr. pres GPS Track Editor.

30. 01. 2017, 15:21:50

O jakou změnu by šlo? Nejasnosti mohou být kolem baziliky, avšak již na Kartouzku je trasa bez odboček...

07. 02. 2017, 08:59:12
Jarda
Jarda

Nezlobte se na me, ale kdyz to GPX, ktere davate ke stazeni a zobrazujete v mape neumite spravne vytvorit a ani zkontrolovat, tak je nemate uverejnovat vubec. Na mape v popisu vyse se priblizte na tato tri mista, kde je videt nelogicky prubeh trasy: 1. Kruhovy objezd - nesmyslny a nepresny start i cil, 2. Kartouzka - zabehnuti primo k objektu, 3. Ulice Serikova - odbehnuti z hlavni silnice. Nebo staci ten stazeny GPX soubor pretahnout nad mapy.cz, kde to taky pekne uvidite. Pokud pisete, ze je trasa bez odbocek, tak je to asi jasne, ale ta mapa a GPX sobour proste mate. Mozna jsem svou profesi az prilis postizen, ale kdyz uz ty mapy delate a kdyz uz tam to GPX ke stazeni date, tak ma odpovidat presne realne trase a zbytecne nemast. Jak jsem jiz psal, klidne vam ten soubor muzu upravit, to prace asi na 30 s. Klidne mi napiste na jaroslav.burian@gmail.com a poslu vam to.

08. 02. 2017, 00:21:21
Radek
Radek

Zda se, ze se vysvetleni nebo opravy trasy nedockame.

10. 03. 2017, 10:28:25
Tomas Brychta
Tomas Brychta

Gpx neni k dispozici!

03. 11. 2017, 12:19:52

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze