HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Domácí závody

Cena Tolštejnského panství Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová

Honza Kalousek
Honza Kalousek

Pěkný závod, na to že vrchy prakticky neběhám mi to zas, až tak do kopce nepřipadalo, dobrý to bylo i po kamenech asi na 3km a nejlepší je to asi 500 metrů před cílem, když se mi odkryl výhled na Jiřetín. Že se běží do vrchu jsem začal chápat až 250m před cílem, kde se to náhle začalo zvedat.

14. 04. 2018, 20:40:10

Sem vložte diskusní příspěvek.

RSS této diskuze

REPORTÁŽE ZE ZÁVODŮ

ONLINE ZPRAVODAJSTVÍ LH24
Pro všechny účastníky, ale především pro jejich kamarády, rodiny a blízké budeme přinášet pravidelné online zpravodajství přímo z trati závodu od začátku (tedy startu) závodu až do jeho konce.

Trailová Závist 2018: Extrémní peklo přes tři údolí ovládli Jan Procházka a Adéla Stránská
Trailová Závist 2018: Extrémní peklo přes tři údolí ovládli Jan Procházka a Adéla Stránská

Hannah Pilsen Trail Krkavec 2018: Z vítězství na maratonské trati se radovali Eisner a Junková
Hannah Pilsen Trail Krkavec 2018: Z vítězství na maratonské trati se radovali Eisner a Junková