HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Motivace, nápady na další trénink

PETR SOLNIČKA: Mé ultramaratonské zkušenosti (I.část) - Zdraví a psychika

Uvítala bych více informací na téma: vztah pohody/nepohody v rodině, s nejbližšími na psychické rozpoložení běžce. Na stranu druhou - život s ultra běžcem nebo jakýmkoli jiným extrémním sportovcem je pro jeho nejbližší také dost psychicky náročný. Co když dojde k tomu, že sport se mu stane vším a vy naopak ničím? Co když vás přestane brát jako partnera, člověka jenom proto, že vaše výsledky (pokud vůbec nějaké jsou) se s těmi jeho nedají srovnávat? Co když si uvědomíte, že vás potřebuje jen jako podporu na závodech, ale jinak pro něj nemáte žádnou významnou hodnotu?
21. 05. 2015, 17:33:06
Ladka
Ladka
Obavam se Leni ze se nic moc delat neda. . .sama jsem to zazila, a pri kazde snaze se partnerovi priblizit, dostat nejakou pozornost. . se jen a jen vzdaloval a uspech a kamaradi byli vzdy prednejsi . .
25. 07. 2015, 10:43:09
Petr Solnička
Petr Solnička

Zdravím.Omlouvam se,ze píši až teď.Nemel přístup k internetu.Ani jsem nevěděl,ze článek vyšel.Rodina je nadevše.Musi chápat,ze děláte sport.Narocny sport.Musite,oba dva,najit kompromis.A to je hodně těžký.Nikdo vám neporadí.Tolerance,Pochopeni.Ustupky...

05. 11. 2016, 18:34:05
Jirka Hanika
Jirka Hanika

"Cožpak lze považovat např. výkon čas pod 7 hodin v maratonu za běžecký, pokud má člověk méně než 80 let?"  To je asi subjektivní.  Pikes Peak Marathon kolem 6:52 jsem si  užil náramně.  Můžeme tomu říkat běh vyhlídkový, když ne výkonový.

15. 09. 2018, 00:11:25

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze