POSLEDNÍ DISKUSE

Tréninkové tipy

5 věcí, které je třeba v začátcích překonat

pepino
pepino

ahoj beham zatim asi 14dnu a prvni dva dny to byla hruza ale vydrzel sem zatim beham 2 kilometry a mam jen na zacatku problem s dejchanim ale po 300metreh uz je to dobry nohy uz nebolej a zacnu postupne pridavat metry .hodne jsem se tu docetl a opravdu me to pomohlo ..diky:)

08. 06. 2016, 12:50:59
Anežka
Anežka

Chválím :-) jen vydržte :-) já začala před 9ti měsíci po letech nicnedělání, už mám za sebou první závod v půlmaratonu za 1:50 a běh mi jenom dává. I když trénink někdy hodně bolí :-)

09. 06. 2016, 09:13:49
karel@janekovi.info
Beast

Dnes jsem poprvé v životě vyběhl (43 let) - 2 Km - myslel jsem. že zd*chnu. Po 300 metrech jsem myslel, že mi nohy upadnou. Tempo tragický. Netušil jsem jak jsem chcíplej - programátor s nadváhou. Když tady čtu ty články, tak mi to dává naději, že přístě to bude lepší. Snad mi to nadšení po přečtení vydrží. Díky za články a naději :-)

05. 07. 2016, 17:12:29
Katka
Katka

Stejný věk stejný problém, taky pokus uběhnout dva kilaky...

21. 08. 2018, 19:51:26

Ahoj,

není to vůbec jednoduché poprvé vyběhnout a ještě náročnější je to po pár stovkách metrů to nevzdat. Proto moc chválíme a držíme palce, ať tě běh chytne a nepustí, protože je to krásný a svobodný sport, který ti přinese spoustu zážitků, i když to občas bude bolet:-) Já se k běhu vracela po porodu a bylo to peklo, rok se mi nedařilo zhubnout a začátky byly fakt krušné. Ale teď si lítám po kopcích jako pták a jsem šťastná, že jsem to nevzdala:-) Jsme moc rádi, že je ti náš web inspirací, kdyby jsi potřeboval radu nebo motivaci, tak napiš, určitě něco vymyslíme:-)

05. 07. 2016, 22:17:37
Pepa
Pepa

Zdravím všechny začínající běžce!50 let mám za sebou,běhám asi měsíc a pobolívají kolena.Myslíte že to časem přejde?

13. 11. 2016, 20:12:27

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze