Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Tréninkové tipy

Tréninkové tipy na překážkové závody typu Gladiator Race

Kitty
Kitty

Jsem klasický běžec a o podobných závodech jsem si původně myslel své, ale pak jsem loni vyzkoušel Gladiátor a zjistil jsem:

1) že to je docela sranda

2) že je super válet se v blátě

3) a hlavně, že to je fyzicky hodně náročné, daleko víc než by si člověk myslel; jako běžec jsem si myslel, že to bude spíše taková sranda věc, ale bylo to naopak

Takže doporučuju vyzkoušet.

13. 04. 2017, 10:40:18
Denisa
Denisa

Ahoj, jsem uplny zacatecnik. Nechci bezet na vyhru, ale chci se donutit rozhejbat. Zvladnu to?

02. 09. 2017, 10:44:01
Lukas
Lukas

Deniso, zkuste nejprve lehčí verze ala "sprint", to můžete zvládnout. Ideální jsou místa s rovinkami. To bude mít výhody: dá se to zvládnout i s lehčím tréninkem, nezničí vás to, v cíli pocítíte pocit "vitezstvi" a získáte motivaci na tezsi zavody :)

25. 09. 2017, 10:39:30
Michal
Michal

Ahoj Deniso, mě připravoval na Gladiator Race Praha 28.10. trenér, který se sám vypracoval během několika závodů z 89. místa na 4. místo. Je mi 50 let, 130 kilo a předtím jsem se prakicky nehýbal. Nejen, že jsem závod v Praze absolvoval, ale umístil jsem se dokonce jako 3: od konce s 30 minutai náskoku na pána, kterému je 37 let. Vše díky tomu, že mě trenér naučll jak dýchat, jak našlapovat, jak jíst a kdy a hlavně příprava psychiky. Jestli chceš, napiš mi SMS nebo email a pošlu ti na něj kontakt. Dělá konzultace i osobní setkání a tréningy. Michal Cílek  724 161 601, michalcilek@gmail.com

02. 11. 2017, 08:34:01
Michal
Michal

Ahoj Deniso, mě připravoval na Gladiator Race Praha 28.10. trenér, který se sám vypracoval během několika závodů z 89. místa na 4. místo. Je mi 50 let, 130 kilo a předtím jsem se prakicky nehýbal. Nejen, že jsem závod v Praze absolvoval, ale umístil jsem se dokonce jako 3: od konce s 30 minutai náskoku na pána, kterému je 37 let. Vše díky tomu, že mě trenér naučll jak dýchat, jak našlapovat, jak jíst a kdy a hlavně příprava psychiky. Jestli chceš, napiš mi SMS nebo email a pošlu ti na něj kontakt. Dělá konzultace i osobní setkání a tréningy. Michal Cílek  724 161 601, michalcilek@gmail.com

02. 11. 2017, 08:34:43

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze