Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Zdraví

Únavové zlomeniny nártních kostí

Nesetkal se nekdo z vas i s unavovou zlomeninou palce na noze?
10. 06. 2015, 11:22:03
Daniel
Daniel

prosimvas lidi kotnik se ma zatejpovat tadle paska je uplne k nicemu ...  nepouzivat nebo si to dokur.... jeste vic ...  tejpovani je napevno celej kotnik :)

31. 08. 2015, 00:05:23
Zuzana Krchová
Zuzana Krchová

Dobrý den Danieli,

výše uvedený kinesiotejpink by neměl obtíže zhoršit,slouží k aktivaci plosky nohy. Pokud Vám tejp nevyhovoval, s největší pravděpodobností jste ho neaplikoval správně. Výše uvedené fotografie jsou pouze ilustrační, není z nich možné poznat např. směr vedení a napětí tejpu, správnou aplikaci tejpu má provést lékař nebo fyzioterapeut (osoba s kurzem kinesiotejpingu).

07. 09. 2015, 14:15:19
Vlasta
Vlasta

Dobrý den,

z Vaší reakce je patrné, že o tejpech moc nevíte. Mám to vyzkoušené a absolvovala jsem i odborný kkurz kinezotapingu a to by jste koukal, jak je to super věc, pokud ji děláte správně a rozumíte tomu. Dají se s tím provádět skoro čáry.......Neodsuzujte proto tuto metodu, třeba v budoucnu oceníte její využití. Přeji příjemný den.

04. 10. 2017, 13:02:08
markéta
markéta

Dobrý den, máte nějakou zkušenost se zlomeninou baze 5. metatarzu ? Mám od min. týdne, , nechodící ortézu, stále hodně oteklé, hematomy, pokud nemám nohu 5min nahoře, oteče kotník, v noci dost olí- skoro až křeče do prstů...

12. 10. 2017, 13:30:47
Zuzana Krchová, fyziokinesis rehabilitace
Zuzana Krchová, fyziokinesis rehabilitace

Dobrý den Markéto,

takhle na dálku asi není nejleší dávat rady, ale dolní končetinu odlehčujte, ledujte, držte ve zvýšené pozici, zkuste uvolnit a promasírovat lýtko. Případně zvažte konzultaci u ošetřujícího lékaře nebo návštěvu fyzioterapie (nezapomeňte si zprávu od lékaře).

02. 11. 2017, 17:38:44

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze