HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Běh pro Zoo Praha

Závod dlouhý 10 km a 5 km, který vede po asfaltu a zpevněných cestách. Výtěžek akce bude věnován na projekt ZOO Praha „Pomáháme jim přežít“.Datum: 27.04.2019

Místo závodu: Praha Trója

Kraj: Praha

Pohár:

Délka tratě: 10 km, 5 km

Povrch: Převážně asfaltový

Místo a čas prezentace: Parkoviště před Trojským zámkem

Místo a čas startu: Parkoviště před Trojským zámkem, od 12:00

Startovné: 250 - 500 Kč

Doprovodné akce a závody: závody pro děti

Jméno pořadatele: Michal Burian

Email pořadatele: behprozoopedf@gmail.com

Další kontakty: 777 052 823 Oficiální stránky

Propozice:

Reportáže:

Fotogalerie závodníků:

Výsledky: 2016 2016

Trasa závodu

Fotografie ze závodu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Běželi jste tento závod? Pokud ano, přidejte, prosím, jeho stručné, ale věcné a konkrétní hodnocení do komentáře.


24.04.2016,


Diskuse


Pavlína Stejskalová
Pavlína Stejskalová

Závod se mi moc líbil. Jen na cyklostezce jsem potkala pár velmi arogantních cyklistů, kteří naráželi i do běžců. Bylo by lepší, kdyby to šlo nějak uzavřít i za cenu toho, že by se mi změnilo místo konání. Příští rok se opět zúčastním :-)

24. 04. 2017, 13:45:16
Jarmila Havelková
Jarmila Havelková

Závod se mi moc líbil. Můj první "oficiální" závod. Jsem začínající běžec a prostředí se mi líbilo. Jen jak píše Pavlína Stejskalová, někteří neměli k davu běžců moc pochopení. Ale zas tolik jich nebylo. Takže za mě super a příště znova :)

24. 04. 2017, 13:50:34
Pavla F.
Pavla F.

Super akce,ktera se stala mou tradici k ukonceni vekoveho cisla a zahajenim dalsiho.... uzavreni trati by bylo fajn,ale vim,ze je to vcelku nerealne za strany magistratu a pro ZOO by toho koc.nezustalo..... uz ted se tesim na pristi rok ;)

24. 04. 2017, 13:58:10
Bara
Bara

Letos podruhé, závod fajn. Vím že trasa uzavřít nejde, což je opravdu škoda. Možná by to chtělo opravdu přesunout. Jak už jsem psala, chyběla mi možnost koupení náramků a placky jsme viděly jen z loňska. Pro příští rok se klidně nebojte zvýšit startovné o pár korun, ať se těm zvířátkům dostane více prostředků. No a přimlouval se o posunutí termínu závodu. Loni i letos byla fakt zima :)

24. 04. 2017, 14:00:59
Petra
Petra

Dobrý den, jednalo se o můj první závod v běhu. Chybělo mi nějaké občerstvení a nápoje i za cenu, že by si je měl člověk zaplatit .. Dále bych také asi uvítala uzavření cyklostezky.. Jinak si myslím že počasí a jiné věci se ovlivnit nedají a moc jsem si to užila .

24. 04. 2017, 14:01:01
Tereza
Tereza

Moc děkuji za skvělý zážitek a perfektní organizaci. Celková komunikace a ochota pořadatelů byla super. S trasou jsem také byla velmi spokojená, s žádným agresivním cyklistou jsem se nepotkala, takže i po této stránce naprosto v pořádku. Souhlasím s tím, že můžete klidně zvýšit vstupné ať se vybere víc. V otočce bych ocenila plný kelímek nebo třeba na výběr a v cíli to samé. Děkuji a příští rok snad opět na viděnou. :)

24. 04. 2017, 14:15:09
Peter B.
Peter B.

Rád jsem přispěl na dobrou věc touto formou.  Jak čtu nejsem první komu vadí neuzavřená cyklostezka. Považuji to za hazard se zdravim lidí.

Pořadatelé také špatně odhadli prodlevu mezi startem jednotlivych vln. Následné čekání 10 minut působilo neprofesionalně.  Limit na 5km pro neběžce 40 min. je vražedný.

Pana pořadatele sdelujiciho předstartovní instrukce slyšeli možná v prvních pěti radách.

Doufám že moje poznámky pomůžou zkvalitnit příští ročníky.  Rád se znovu zúčastním.

Oceňují kvalitní časomíru, bezplatne fotky, parkovani 3m od prostoru startu a cile.

Děkuji a přeji hodně úspěchů.

24. 04. 2017, 14:33:25
Martina
Martina

Ahoj, běžela jsem poprvé oficiální závod. Byla jsem spokojená!:) Organizátoři vše zvládli skvěle a to i přes nepřízeň počasí. Souhlasíme s tím, že cyklisti na stezce byli doost nebezpeční. Přeji hodně úspěchů do dalších ročníků. :)

24. 04. 2017, 15:18:08
Kuba Čamek _ Kladno
Kuba Čamek _ Kladno

Organizace a akce SUPER, PARÁDA, SKVĚLÉ.

A přátelé běžci, běhny...je/byl to charitativní běh pro ZOO!!!!

Pokud chcete lámat rekordy, zlepšovat osobáky, vadí vám další lidi apod..běžte jinam. Tato akce je proto, abyste se potkali, s někým koho znáte/neznáte, viděli se, pokecali, společně běželi pro dobrou věc, pro ZOO. Vždyť to byl úžasnej, pěknej den lidí, co se šli proběhnout, zkusit jaký to je, vyzkoušet jinou trasu, atd....... Běhejte a buďte v klidu.

24. 04. 2017, 16:31:28
Šárka Č.
Šárka Č.

Byl to můj první běh a moc jsem si ho užila. Organizátoři odvedli skvělou práci a jsem ráda, že jsem mohla potkat spoustu lidí se stejným zájmem podpořit dobrou věc. Nešlo vůbec o nějaké závodění, proto úplně nechápu ty běžce, kteří běželi jak na závodě. Trochu mě děsili ti cyklisti, to bylo nepříjemný a nechovali se zrovna ohleduplně. Moc se těším na příští běh, určitě zas poběžím!

24. 04. 2017, 17:06:04
Karolína
Karolína

Povedena akce, mozna by to chtelo domluvit si s mestem uzavreni cyklostezky? A prvni pustit 10km a pak teprve 5km? Aby se memuselo pak tak dlouho cekat :-) minuly rok to tak probehlo a bylo to fajn :-) jinak chvalim pocasi :-)

Trosku me zklamalo, ze nebyly letosni naramky a ten lonsky mi vybledl behem jednoho mesice, takze je jiz ciste bily.

24. 04. 2017, 18:25:35
Lucie K.
Lucie K.

První běh, na který jsem se přihlásila a běžela jsem, co jsem mohla, až mě můj čas mile překvapil. Neměla jsem žádný problém ani s cyklisty, pejskaři, s nikým a počásí nám krásně vyšlo! Příště lepší větruvzdorný stánek pro prodejce propagačních předmětů, aby slečna neustále neběhala za pexesy.

24. 04. 2017, 21:52:56
Andrea
Andrea

Bylo to super. Vše splnilo má očekávání. Těším se za rok :-)

Pár postřehů - organizátoři upozorňovali již v emailu, že cyklostezka nebude uzavřena. Ale sami zvolili špatné umístění registračního stanu a závodníci poté stáli bohužel i na stezce. I běžci, kteří ve 3 nebo 4.... běželi vedle sebe nebrali ohled a ještě se rozčilovali, že jede kolo.... Je na každém, ať si sáhne do svědomí, zda se i on choval tak, aby ostatní zbytečně neomezil. Jinak mi nepřišlo, že by bylo málo nápojů, jak se již někdo zmínil. Na 5 km trase občerstvení v půli a na konci dostatečné.

Ještě k dětské trase. Byl by pro příští ročník problém vytisknout pár diplomů a dětem tam pak na místě vypsat jméno? Aby měly alespoň nějakou odměnu a zahřálo je to na dušičce? Nám dospělákům stačí dobrý pocit, ale ty děti se tak těší :-)

25. 04. 2017, 11:37:41

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze