Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

VÝSLEDKY


Slapy TrailManiacs

Běžecké trailové závody po cestách, necestách, cestičkách, skalkách a srázcích s cílem vyhnout se co nejvíce asfaltu a nabídnout to nejlepší z dané oblasti.

Zlatý podzim

Závod dlouhý 10 km vedený po silnici okolím města Vratimov s výhledy na Beskydy. Závod je součástí Frýdecko-místeckého běžeckého poháru.

Vyhlídkový běh kolem Černé

Závody dlouhé 18,6 km, 9,3 km, které vedou převážně po asfaltu a jsou vedeny po vyhlídkových místech okolím Černé v Pošumaví.  Na programu je i závod na 1,08 km a dětské závody pro děti od 1 roku, které se běží po trávě okolo fotbalového hřiště. Zajištěno je také hlídání dětí.


Běh kolem Lužnice

Závod dlouhý 8,09 km pro muže a 5,67 km pro ženy, který vede po rovinatých tratích s velmi střídavým povrchem v okolí sportovních areálů u Lužnice.


O pohár Sedloňova

Kopcovitý závod dlouhý 10 km, který vede po okresních silnicích pod Orlickými horami.


Abertamský kros

Krosový mírně zvlněný závod dlouhý 4,17 km pro ženy a 8,34 km pro muže , který vede po lesních cestách. Závod je součástí Ligy běžců Karlovarského kraje.