POSLEDNÍ DISKUSE

Vyzkoušejte Fivemana - nová výzva pro vytrvalce nabízí 5 maratonů v 5 zemích za 5 dní!

Vyzkoušejte Fivemana - nová výzva pro vytrvalce nabízí 5 maratonů v 5 zemích za 5 dní!

Uběhli jste maraton i ultramaraton, ale pořád nemáte dost? Závod FIVEMAN RUN Mid Europe může být tou největší běžeckou výzvou ve vašem životě! Jeho premiérový ročník se uskuteční od 5. do 9. srpna 2018 v pěti evropských zemích včetně Česka.Účastníci závodu Fiveman RUN Mid Europe absolvují pět maratonů v pěti dnech v pěti evropských zemích – Česku, Polsku, Rakousku, Maďarsku a Slovensku. A to od 5. do 9. srpna. Běhat se bude po krásných, většinou asfaltových trasách, ovšem z velké části v přírodě – v parcích, kolem jezer, podél řek a na dohled Alp.

Závod je součástí nově vzniklého konceptu Fiveman, který bude v nejbližších letech zahrnovat také podobně pojaté závody v triatlonu, plavání či cyklistice a účastníky zavede například do Dubaje nebo indického Ladaku.


Fivemen je 5 maratonů za 5 dní v 5 zemíchFivemen je 5 maratonů za 5 dní v 5 zemích

Zkuste novou výzvu!Zkuste novou výzvu!

Fivemen je tu pro jednotlivce i pro týmFivemen je tu pro jednotlivce i pro tým

 

Prohlédněte si i další fotografie k článku...


 

Pro 150 vyvolených!

Vzhledem k logistické náročnosti celého projektu je počest startujících omezen na 150. Ti si zřejmě sáhnout na dno svých fyzických sil, získají přitom ale naprosto exkluzivní běžecký zážitek. V rámci startovného jim pořadatelé zajistí komplexní servis: luxusní ubytování, stravu i transfery na závody. To vše i pro další osobu, která pojede jako doprovod!

Maratony se odehrají na krásných trasách složených ze čtyř okruhů o délce 10,5 km. Nejprve se poběží v Polsku u Nyského jezera. Následovat bude maraton u Olomouce, jehož trasa povede kolem jezera Poděbrady. Třetí den pořadatelé odvezou závodníky do Maďarska, kde poběží podél Dunaje. Po tomto závodě se účastníci ubytují ve slovenském supermoderním centru x-bionic sphere v Šamoríně, odkud vyjedou za čtvrtým maratonem k rakouskému jezeru Neusiedl. Poslední maraton se uskuteční na slovenské straně Dunaje v Šamoríně.

Vyzvěte kolegy a utvořte tým!

Pokud se necítíte na 5 maratonů, vezměte kolegy či kamarády a užijte si Fivemana jako tým:

  • DVOJICE: členové týmu se střídají po celých maratonech s tím, že každý z nich musí absolvovat alespoň jeden, přičemž poslední maraton běží společně.
  • DVOJICE/2: běžci v týmu si v prvních čtyřech maratonech rozdělí závod na dvě části – každý z nich běží půlmaraton. Poslední pátý maraton musí běžet společně.
  • TEAM: Každý z čtyřčlenného týmu běží jeden maraton, poslední pátý absolvují spolu.
  • TEAM/4: v prvních čtyřech maratonech si běžci rozdělí závod na čtyři části – každý z týmu běží 10,5 km. Pátý maraton běží spolu.

Sport, který vám změní život

Za projektem Fiveman stojí Michal Šubrt. Muž, který je inspirací pro spoustu amatérských vytrvalců. Ačkoliv ve svých 40 letech trpěl obezitou a různými civilizačními chorobami, během sedmi let se zařadil k nejtrénovanějším lidem v Česku. A loni dokončil legendární závod Epic5 ve světovém rekordu! Při tomto extrémním podniku závodníci absolvují 5 dlouhých triatlonů v 5 dnech na 5 Havajských ostrovech. A právě tady našel inspiraci pro Fivemana. Buďte u jeho prvního ročníku také!

Více najdete na www.fiveman.com a na Facebook.com/Fivemancom


03.04.2018, Redakce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

REPORTÁŽE ZE ZÁVODŮ

Gladiátoři opět dobyli pevnost Josefov, WINTER Gladiator Race ovládli Tomáš Tvrdík a Stanislava Babušková!
Gladiátoři opět dobyli pevnost Josefov, WINTER Gladiator Race ovládli Tomáš Tvrdík a Stanislava Babušková!


Ostrý start a přes dva metry sněhu, LH24 ovládl Chrobák a Cichá
Ostrý start a přes dva metry sněhu, LH24 ovládl Chrobák a Cichá


ONLINE ZPRAVODAJSTVÍ LH24
Pro všechny účastníky, ale především pro jejich kamarády, rodiny a blízké budeme přinášet pravidelné online zpravodajství přímo z trati závodu od začátku (tedy startu) závodu až do jeho konce.