POSLEDNÍ DISKUSE

GLADIATOR RACE po druhé v roce 2018 míří do Josefova!

GLADIATOR RACE po druhé v roce 2018 míří do Josefova!

Vyznavači extrémních překážkových závodů budou mít o víkendu 31.8.2018 - 2.9.2018 svátek! Do pevnostního města Josefov totiž opět míří legendární závod! INOV-8 GLADIATOR RACE nabídne závodníkům i návštěvníkům naprosto ojedinělý zážitek!Do Josefova se gladiátoři vždy rádi vrací

V Josefově už se letos gladiátoři poprali sami se sebou a s nástrahami trati v rámci zimní verze INOV-8 WINTER GLADIATOR RACE v únoru. Nyní to vypadá podle předpovědi na opačný extrém v počasí a horko bude jednou z dalších překážek, to však zkušené gladiátory nemůže rozházet.


 

Průběh pevnostíPrůběh pevností

Na laněNa laně

Přeskok ohněPřeskok ohně

 

 

 

 

Podívejte se na další fotografie k článku...

 


Pro mnohé závodníky začala „kariéra“ překážkového běžce právě na tomto závodě a vždy se sem rádi vrací. Je opravdu proč. Lokalita pevnostního města Josefov dává závodu tu správnou energii, atmosféru a v cíli nekonečnou záplavu euforie!

Jedná se o oblíbený překážkový závod, který vede prostředím vojenské pevnosti v Josefově u Jaroměře. Více informací o Gladiator Race Josefov najdete v termínovce.


Novinkou pro letošní rok jsou dvě nové kategorie

Do závodu se mohou hlásit i děti, které budou startovat v neděli od 10:00. Novinkou pro letošní rok jsou dvě nové kategorie a to je FUN, kdy si dospělí mohou proběhnout trať bez měření času a nemusí absolvovat všechny překážky, případně plnit handicapy za nesplnění a kategorie FAMILY, která je primárně určena dětem mladším 6ti let, které si trať mohou proběhnout v doprovodu svých rodičů a není jim měřen čas. Doprovodný program v podobě soutěží, ochutnávek a atrakcí bude přístupný i pro diváky.

Proběhnout se uvnitř opevnění a po valech kolem Josefova s návštěvou v Metuji se spoustou překážek to patří k povinnostem každého, kdo si říká gladiátor. Online registrace je možná do 26. 8. 2018 do 20:00,  po tomto datu bude již přihlášení možné pouze na místě.


24.08.2018, Michaela Knížková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

REPORTÁŽE ZE ZÁVODŮ

Gladiátoři opět dobyli pevnost Josefov, WINTER Gladiator Race ovládli Tomáš Tvrdík a Stanislava Babušková!
Gladiátoři opět dobyli pevnost Josefov, WINTER Gladiator Race ovládli Tomáš Tvrdík a Stanislava Babušková!


Ostrý start a přes dva metry sněhu, LH24 ovládl Chrobák a Cichá
Ostrý start a přes dva metry sněhu, LH24 ovládl Chrobák a Cichá


ONLINE ZPRAVODAJSTVÍ LH24
Pro všechny účastníky, ale především pro jejich kamarády, rodiny a blízké budeme přinášet pravidelné online zpravodajství přímo z trati závodu od začátku (tedy startu) závodu až do jeho konce.