POSLEDNÍ DISKUSE

NOVINKA - Krosový pohár bude obohacen o bonusový závod

NOVINKA - Krosový pohár bude obohacen o bonusový závod

Všichni ti, kteří máte v oblibě běhání či závody v terénu, a navíc krásném lesním prostředí, tak zbystřete. Běžecký seriál pěti trailů pod názvem Krosový pohár, pro vás připravil bonusový závod.Zimní běh na Blaník již v lednu 2019!

V lednu 2019, se pod jeho hlavičkou, uskuteční Zimní běh na Blaník a věříme, že všichni milovníci podobných běhů nebudou na startu chybět.

Jde o velmi extrémní závod ať už délkou tratě či převýšením, ale také termínem s možným nepříznivým počasím, vzhledem k zimnímu období, ve kterém se závod uskuteční.


Zúčastněte se bonusového závodu Krosového poháru!Zúčastněte se bonusového závodu Krosového poháru!

Zimní běh na Blaník už v lednu 2019Zimní běh na Blaník už v lednu 2019

21 kilometrů na legendární horu Blaník21 kilometrů na legendární horu Blaník

 

Prohlédněte si i další fotografie k článku...


 

Těšte se na krásné prostředí, náročný terén a mrazivé počasí

Jak už bylo uvedeno, jedná se ryze o bonusový závod, jež není zařazen do celkového bodování Krosového poháru a bude potřeba se na něj zvlášť registrovat (i pro ty, co mají zaplacen celý ročník).

Zimní běh na Blaník přesně zapadá do naší celkové koncepce trialových běhů, neboť se celý uskuteční v krásném prostředí hlubokých lesů Benešovska, navíc se startem od renesančního zámku ve Vlašimi. Závod by se měl stát takovým jistým zpestřením, a zároveň testem výkonnosti, v dlouhodobé zimní přípravě, kterou podstupujete na jarní část sezóny. Rozhodně doporučujeme si tento závod zaběhnout.

Dočkáte se i pořádných stoupáníDočkáte se i pořádných stoupání

 

Celková délka závodu je cca 21 kilometrů s výběhem přes legendami opředenou horu Blaník (638 m.n.m.), ke které se v polovině trasy úspěšně došplháte. Všichni účastníci tohoto bonusového závodu se zcela vyhnete asfaltovému povrchu (zůstane cca 2 km) a vrhnete se do spárů podblanických lesů, kde na vás čeká nejedno stoupání či seběh. Odměnou vám však budou nádherné výhledy na Velký Blaník a příjemná, leč náročná terénní trať.

Více informací k závodu najdete na: www.beh-vlasim.cz, www.facebook.com/behvlasim


07.09.2018, Jiří Mašek


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

REPORTÁŽE ZE ZÁVODŮ

Gladiátoři opět dobyli pevnost Josefov, WINTER Gladiator Race ovládli Tomáš Tvrdík a Stanislava Babušková!
Gladiátoři opět dobyli pevnost Josefov, WINTER Gladiator Race ovládli Tomáš Tvrdík a Stanislava Babušková!


Ostrý start a přes dva metry sněhu, LH24 ovládl Chrobák a Cichá
Ostrý start a přes dva metry sněhu, LH24 ovládl Chrobák a Cichá


ONLINE ZPRAVODAJSTVÍ LH24
Pro všechny účastníky, ale především pro jejich kamarády, rodiny a blízké budeme přinášet pravidelné online zpravodajství přímo z trati závodu od začátku (tedy startu) závodu až do jeho konce.