POSLEDNÍ DISKUSE

Jarní běh Kolesa

Rovinatá trať vede po zpevněných lesních cestách a závěrečné metry po místním dostihovém závodišti.

Povrch: Přírodní terén (kros)

Soutěžní kategorie: muži do 39 let / do 59 let / 60+, ženy do 39 let / do 59 let / 60+

Fotografie ze závodu

Běželi jste tento závod? Pokud ano, přidejte, prosím, jeho stručné, ale věcné a konkrétní hodnocení do komentáře.

17.02.2018,

Diskuse

Dana Ouhrabková

Dobrý večer,

jak jsem řekla už na místě, byl to krásný závod na pěkném místě, moc příjemná atmosféra, žádná "masovka" . Organizace perfektní, za tak nízkou cenu musím říct, že výborné ceny a dokonce i ohodnocené kategorie (to na leckterých velkých závodech za drahé startovné ani není) a domácí hamburgy byly vynikající a určitě připraveny s láskou. Když si uvědomím, jak každý dnes chce na všem vydělat, tak zde bych si dovolila tvrdit, že snad organizátoři museli prodělat. Už jsem běhala leckde, ale dnes v Kolesách to byl jeden ze dvou nejhezčích běhů, co jsem kdy běžela. Budu všude chválit :-)

Děkujeme za krásný žážitek.

19. 05. 2018, 23:32:31

Sem vložte diskusní příspěvek.

RSS této diskuze

REPORTÁŽE ZE ZÁVODŮ

Gladiátoři opět dobyli pevnost Josefov, WINTER Gladiator Race ovládli Tomáš Tvrdík a Stanislava Babušková!

Ostrý start a přes dva metry sněhu, LH24 ovládl Chrobák a Cichá

ONLINE ZPRAVODAJSTVÍ LH24
Pro všechny účastníky, ale především pro jejich kamarády, rodiny a blízké budeme přinášet pravidelné online zpravodajství přímo z trati závodu od začátku (tedy startu) závodu až do jeho konce.