HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pádler.cz

POSLEDNÍ DISKUSE

Závody

V sekci závody najdeš:

TERMÍNOVKU ZÁVODŮ - kalendář závodů, kde můžeš závody filtrovat podle data, povrchu, pohárů, kraje a délky

VÝSLEDKY ZÁVODŮ

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODŮ

REPORTÁŽE ZE ZÁVODŮ:

BĚŽECKÉ KURIOZITY - historické i aktuální zajímavosti ze světa běhu

BĚŽECKÉ REKORDY - chceš lámat rekordy??

Hannah Pilsen Trail Krkavec 2018: Z vítězství na maratonské trati se radovali Eisner a Junková

V sobotu 10.11.2018 proběhl třetí ročník závodu Hannah Pilsen Trail Krkavec, který je každoročně posledním v seriálu maratonů běhů v přírodě Hannah Pilsen Trail.

Další noví vítězové slaví na finále KTRC na Motolských jamkách, zlato pro Viktora Šinágla a Annu-Marii Hejnou

Unikátní golfový kros přes Motolské jamky napsal tečku letošního Kilpi Trail Running Cupu. Desítka na hebkém vlhkém zeleném trávníčku byla odměnou nohám, po celý rok těžce zkoušeným krpály s kořeny a šutry. První triumf v KTRC tu oslavili Viktor Šinágl a Anna-Marie Hejná.

Na dostihovém závodišti v Pardubicích byli nejrychlejší Petr Vitner a Valentyna Kiliarska

Na dostihovém závodišti v Pardubicích byli nejrychlejší Petr Vitner a  Valentyna Kiliarska

Krásné počasí, které provázelo 128. ročník Velké pardubické, nyní vystřídalo klasické podzimní počasí. Přesto sychravé počasí přilákalo do Pardubic na poslední bonusový závod RUN TOUR letošního ročníku rekordní množství běžců a běžkyň z celé České republiky i zahraničí.

Sychravý Podzimní půlmaraton VAŠÍ LIGY 2018 ovládli Santiago Berenguer a Lujza Sláviková

V neděli 28. října 2018, na den oslav 100. výročí založení Českoslovenka, se konal Podzimní půlmaraton VAŠÍ LIGY. Závodu se zúčastnilo celkem 139 závodníků, které ani "počasí pod psa" neodradilo poměřit si své síly na pěkné trati kolem Vltavy.

S podzimním počasím na Prague Park Race v Prokopském údolí si nejlépe poradili Vitner a Korvasová + FOTKY ÚČASTNÍKŮ ZDARMA KE STAŽENÍ

Již potřetí se vydali běžci poznávat krásy Prokopského údolí v Praze při trailovém závodě La Sportiva Prague Park Race. Během celého závodu vytrvale pršelo, takže pro mnohé závodníky to byl nečekaný terénní zážitek.

KTRC Ještědský půlmaraton 2018: Osobní zkušenost stříbrné Kateřiny Matrasové

V neděli 21. října se konal předposlední díl seriálu KTRC, Ještědský půlmaraton, kterého se zúčastnila i výborná běžkyně Kateřina Matrasová a doběhla si tam pro krásné druhé místo. Více o jejich dojmech ze závodu si můžete přečíst v následujícím článku...

První ročník COMPRESSPORT Třeboňského maratonu ovládli Jakub Exner a Ivana Sekyrová + FOTKY ÚČASTNÍKŮ ZDARMA KE STAŽENÍ

První ročník COMPRESSPORT Třeboňského maratonu ovládli Jakub  Exner a Ivana Sekyrová + FOTKY ÚČASTNÍKŮ ZDARMA KE STAŽENÍ

Myšlenka uspořádat celý maraton v lesním prostředí, a navíc s minimálním převýšením, se zrodila zhruba před rokem. V sobotu 20. října 2018 v 11 hodin 750 maratonských a 850 půlmaratonských běžců a běžkyň se vydalo na krásnou trať okolo Třeboně vedoucí Chráněnou krajinnou oblastí Třeboňska.

Klánovickým lesem se proběhlo přes 1600 běžců a byly pokořeny traťové rekordy zásluhou Pavlišty a Hlouškové!

V neděli 21.10. zakončilo několik stovek běžců běžeckou sezonu oblíbeným podzimním závodem na východním okraji Prahy, a to Klánovickým 1/2maratonem.