ADRAběh 2018: Přijďte podpořit děti během, koloběhem či pitím kávy!

ADRAběh 2018: Přijďte podpořit děti během, koloběhem či pitím kávy!

Humanitární organizace ADRA, o.p.s., pořádá již počtvrté tradiční sportovně-charitativní akci ADRAběh, která je určená jak profesionálním závodníkům, tak rodinám s dětmi. Letos se bude závod konat v krásném prostředí Letenských sadů, a to v neděli 23.9.

Běžíme pro život, ne o život!

Pod heslem „běžíme pro život, ne o život!“, podpoříme během a koloběhem vzdělávací centrum Adry, Čalantika. Díky příspěvku, který v rámci závodu vybereme, budou moci nejchudší děti v Bangladéši chodit do základní školy i další rok.

Charitativní závod na 10 km a 5 km, který se koná v Praze na Letenských sadech. Více informací o ADRAběhu najdete v termínovce.

Připraveny máme běžecké parkové trasy jak pro profíky, tak pro hobby-běžce, v délce 10 km a 5 km. Ti, kdo budou chtít posílit týmového ducha, se mohou přihlásit do štafety na 2 x 5 km. Nezapomněli jsme ale ani na naše nejmenší závodníky. Dětské závody jsou otevřeny pro tři věkové kategorie od 3 do 14 let.

Na vítěze jednotlivých kategorií čekají diplomy, medaile a skvělé ceny od našich partnerů, jako jsou firma Labatti, Naboso, Wayfarer, Perka, Ko-ra-le, Runaway, Ultimo, Ráj poníků, Jump park a další.

Připraven je doprovodný program pro děti i dospělé

Připraven je doprovodný program pro děti i dospělé, včetně malování na obličej, vyrábění placek či megabublifuku. Kromě toho se návštěvníci mohou Letnou projet na speciálních koloběžkách od firmy Yedoo. V rámci koloběžkového odpoledne si pak v koloběhání mohou i zazávodit na trase 2,6 km či 1,3 km a 300 m.

Po sportovních výkonech čekají na všechny pohodlné hamaky, ve kterých si mohou vychutnat speciální bangladéšské menu od Karivanu či výbornou kávu od TU KAFE. Čalantiku totiž bude možné podpořit i mlsáním: z každého nakoupeného zákusku či jídla věnují oba foodtrucky 10 Kč na veřejnou sbírku projektu.

Celým dnem bude provázet moderátor Jan Smetana. Zaběhat si přijde také reportér Tomáš Poláček.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: