REDAKCE

 

Redakce Svět běhu v běhu

 

Milí příznivci (Světa) běhu,

naše redakce Vám v každém čísle přináší inspirativní a zábavné čtení. Psát pro Vás nás baví a snažíme se to dělat co nejlépe. Na obsahu časopisu se podílí řada zkušených běžců a tým zkušených testerů, kteří za vás rádi testují běžecké novinky.

Naše články se rodí za běhu – při tréninku na běžeckých stezkách, na běžeckých závodech a akcích, ale také při regeneraci, ať už na lekci jógy či s knihou v ruce. To, o čem píšeme, je naší životní vášní!

Pěkné čtení za celý tým přeje

Michaela Gladišová
Šéfredaktorka

SPOLUPRACUJEME

 

 

Logo_Beskydská sedmička

Gladiator Race

Sportvisio

 

Logo ČSOS

 

 

Logo CZSA

 

Časopis Svět běhu

Časopis Svět běhuJAK ZÍSKAT ČASOPIS SVĚT BĚHU?

VÝHODNÉ PŘEDPLATNÉ V AKCI ZA 95 Kč (v hodnotě 156 Kč) - časopis vám bude doručen přímo do schránky.

Na alza.cz za 39 Kč / vydání.

V trafikách za 39 Kč / vydání.

Ukázková čísla dostanete na vybraných partnerských závodech.

CO NAJDETE V ČASOPISE SVĚT BĚHU?

  • 4x ročně porce kvalitního obsahu.

  • Rady k tréninku, výživě, regeneraci od odborníků ... nebudeme psát rychlokvašné články typu "7 rad, jak běhat rychleji". Kvalita obsahu je pro nás zásadní, nechceme čtenářům servírovat 100 povrchních stran. V roce 2018 budeme pravidelně v každém čísle přinášet rady expertů (více viz o redakci a pravidelných autorech zde).

  • Tipy na unikatní běžecké trasy a závody u nás i v zahraničí, protože běhat v krásné přírodě a krásné atmosféře je nádherné.

  • Nezávislé testy běžeckého vybavení.

  • Rozhovory se zajímavými běžkyněmi a bežci.

SPOLUPRACUJEME

Logo ČSOS

ČSOS - Český svaz orientančích sportů se bude podílet na obsahu časopisu články ze světa orientačního běhu. Orientační běh je v České republice velmi oblíbený druh běhu, který běžce dostane do přírody a změstná nejen nohy, ale především také mysl.

 

Logo CZSA

CZSA - Česká skyrunningová asociace se zabývá podporou a rozvojem skyrunningu v ČR. Jejím členem se může stát každý, kdo miluje běh a rychlý pohyb v horách a má zájem se účastnit běžeckých závodů ve skyrunningu nejen v ČR, ale také v zahraničí. Každodročně také vyhlašuje svůj vlastní žebříček vítězů a sestavuje reprezentační tým pro zahraniční závody.

 

 

 

 

KDY ČASOPIS VYCHÁZÍ?

Časopis vychází 4x ročně (březen, květen, září, listopad).

 

Ukázka z časopisu Svět běhu 1

 

 

Ukázka z časopisu Svět běhu 2

Ukázka z časopisu Svět běhu 3

 

Ukázka z časopisu Svět běhu 4

Ukázka z časopisu Svět běhu 5

STARŠÍ ČÍSLA KE STAŽENÍ

V letech 2015-2017 jsme vydávali Svět běhu jen jako jednorázovou krátkou přílohu Světa outdooru. Pokud se chcete podívat, jak vypadala tato starší vydání, najdete je níže ke stažení. Teprve od roku 2018 bude Svět běhu vycházet 4x ročně a pochopitelně s nejméně 2x větším počtem stran:

 

INFORMACE PRO INZERENTY

Kontakt pro inzerci: michaela.gladisova@svetbehu.cz

 


01.04.2016, Michaela Gladišová