BĚŽECKÉ OSOBNOSTI

POSLEDNÍ DISKUSE

Běžec týdne


TOMÁŠ EDLMAN - pražský běžec se zaměřením na atletiku, dráhu a silniční závody do půlmaratonu: "Upravení tréninku podle aktuálního stavu je to největší umění"

TOMÁŠ EDLMAN - pražský běžec se zaměřením na atletiku, dráhu a silniční závody do půlmaratonu:

Tomáš pochází z Prahy a běhá za ASK Slavia Praha, v dětství začal s atletikou, v poslední době se přesouvá od dráhy na silniční závody do půlmaratonských vzdáleností. V tréninku rád běhá se skupinou a často vyhledává inspiraci k výživě. Krom běhu také rád plave a jezdí na kole.

ADÉLA INDRÁKOVÁ - přední česká orientační běžkyně: "Když to moc chci, tak to nejde!"

ADÉLA INDRÁKOVÁ - přední česká orientační běžkyně:

Adéla se věnuje orientačnímu běhu, kterému i s bratrem propadla už jako malá. Při OB běhá za SK Žabovřesky Brno a švédský klub IFK Lidingö SOK. Atletické závody pak běhám za AC Moravská Slavia.

KRISTÝNA DVOŘÁKOVÁ: mladá, talentovaná běžkyně desítek a půlmaratonů: "Každý hezký čas mě potěší."

KRISTÝNA DVOŘÁKOVÁ: mladá, talentovaná běžkyně desítek a půlmaratonů:

Kristýna pochází ze Záborné, malé vesnice na Vysočině, k běhu přešla od florbalu a nejraději běhá tratě od 10 km do půlmaratonu. Na dráze běhá za USK Praha, mimo ní za ELEVEN RUN TEAM a trénuje pod Janem Pernicou. Přesto, že je velmi mladá, už má na kontě řadu úspěchů. Krom běhu také studuje 3. ročník medicíny.

TEODORA CHVALOVÁ - všestranná běžkyně od dráhy po půlmaratony, která má za sebou i triatlon: "Závody se snažím si hlavně užít a vyčistit si hlavu!"

TEODORA CHVALOVÁ - všestranná běžkyně od dráhy po půlmaratony, která má za sebou i triatlon:

Teodora je všestranná běžkyně z Plzně, která běhá za team Forrest Gump / AK Škoda Plzeň. Vyzkoušela si už leccos od středních vzdáleností na dráze přes silniční vytrvalostní závody až po triatlon.

RADEK CHROBÁK - ultratrailista z Beskyd: "Nenechte se běháním zotročit!"

RADEK CHROBÁK - ultratrailista z Beskyd:

Radek pochází z Frýdku-Místku a běhá za Minipivovar Ogar a JAPA sport. Běh je pro něj hlavně zdrojem radosti, ale rozhodně není tím jediným a ani nejdůležitějším zdrojem štěstí. O ultratrailu s nadsázkou tvrdí, že je ideální disciplínou i pro ty, kteří vlastně běhat neumí. ;)

TOMÁŠ EISNER - plzeňský běžec a multisportovec: "Závod je pro mě kulturní zážitek, motivaci musím spíš tlumit"

TOMÁŠ EISNER - plzeňský běžec a multisportovec:

Tomáš pochází z Plzně a běhá za Pilsenman Club. S během začínal spíš jako doplněk ke sjezdům divoké řeky, kterým se věnuje dodnes. Špatně se mu soustředí jen na jednu sportovní disciplínu, a i v běhu už vyzkoušel ledacos od krosů po silnice.