ARMY RUN Praha NATO – soutěžte o 2 startovné – UKONČENO

ARMY RUN Praha NATO – soutěžte o 2 startovné – UKONČENO

Oblíbili jste si překážkové závody ze seriálu ARMY RUN? Láká vás pořádná nálož kilometrů a překážek přímo v hlavním městě? Neváhejte a vyražte na ARMY RUN do Prahy. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!

ARMY RUN Praha – NATO

Jedná se o extrémní překážkový běh. Na závodníky je na 15. října připravena trať o obtížnosti NATO, která je více jak 10 km dlouhá a zahrnuje více jak 40 překážek. Poběží se na Vítkově, přímo okolo sochy Žižky a rozhodně se nejedná o „light“ městskou verzi, ale účastníci si pořádně dají do těla.

Organizátoři na překážkách spolupracují s vojenskými experty a profesionály z ARMED.cz, kteří jsou zárukou nejlepšího možného zážitku. Překážky budou náročné a zábavné zároveň. Na ARMY RUN okusíte mimo jiné studenou vodu, bahno, těžký terén a hlavně si odnesete nepřekonatelný zážitek!

Více informací najdete v termínovce nebo na stránkách závodu

O co se soutěží?

2 x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 30. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

Výherci

Michal Bábíček
Nikol Flašarová

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: