Běhej lesy Lednice vás zavede do zámeckého parku Lednicko-valtického areálu

Běhej lesy Lednice vás zavede do zámeckého parku Lednicko-valtického areálu

Běžecký seriál Běhej lesy odstartuje prvním závodem v Lednici už 28. května. Proběhnete se krásnou přírodou Lednicko-valtického areálu – památky UNESCO. Nově se dostanete i přímo do zámecké zahrady! Přihlaste se na závod do 8. května za zvýhodněné startovné na www.behejlesy.cz

Už 28. května vypukne seriál závodem Běhej lesy Lednice, na který si loni našlo cestu téměř 900 závodníků. Letos se můžete těšit na ještě lepší trasu. Zázemí i start jsou totiž přesunuty přímo do zámecké zahrady Státního zámku Lednice. Trasa vede dále přes hráz lednických rybníků, přes chrám Tří Grácií i okolo „paláce pro koně“ Nový Dvůr. Závodníci na delší trase se mohou těšit i na Apollonův chrám, trojbokou kapli Sv. Huberta a proběhnou se i pod vítězným obloukem Rendez-vous. Zaběhnout si můžete trasy na 21 a 11 kilometrů, součástí jsou také závody pro děti.

Prohléděte si další fotografie k článku…

Doběhněte si pro dřevěnou pamětní medaili

„Každý závod seriálu je něčím výjimečný a závod v Lednici není výjimkou. Letos se totiž závodníci dostanou přímo do zámeckého parku Státního zámku Lednice,“ vysvětluje David Douša z agentury RAUL, která seriál připravuje. „Jsme rádi, že si závod získal takovou oblibu, už nyní je přihlášeno přes 900 závodníků a blíží se jeho vyprodání. Věříme, že si závodníci odnesou krásný zážitek. Na každého navíc čeká v cíli krásná pamětní dřevěná medaile,“ dodává Douša.

Kromě pamětní medaile se mohou závodníci těšit na perfektní servis na trati i v zázemí závodu. Každý běžec si může stáhnout zdarma své fotky ze závodu i diplom. Nově je připraveno pro závodníky i tričko v designu jednotlivého závodu.

Registrace do všech závodů seriálu jsou možné prostřednictvím webových stránek www.behejlesy.cz. Startovné začíná na 400 Kč.

Seriál Běhej lesy nabízí běžcům nevšední zážitky na trasách z 80 % na měkkém povrchu a 100 % na čerstvém vzduchu. Trasy pěti závodů jsou vhodné pro začátečníky i zkušené běžce, pro děti i dospělé a pro jednotlivce i týmy! Na jaké závody se chystáte vy?

Video ze závodu Běhejlesy.cz:

https://www.youtube.com/watch?v=jUaE6zqOhEg

Logo Běhej Lesy

TERMÍNY ZÁVODŮ BĚHEJ LESY 2016

Běhej lesy Lednice 28. 5. 2016

Běhej lesy Karlštejn 18. 6. 2016

Běhej lesy Brdy 23. 7. 2016

Běhej lesy Bílá 13. 8. 2016

ČEZ Jizerská 50 RUN 3. 9. 2016

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: