City Cross Run Česká Lípa – SOUTĚŽTE O 2 STARTOVNÉ – UKONČENO

City Cross Run Česká Lípa – SOUTĚŽTE O 2 STARTOVNÉ – UKONČENO

Oblíbili jste si městské závody? Chcete tentokrát poznat to nejlepší z České Lípy a okolí? V tom případě vyražte na City Cross Run Česká Lípa. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!

City Cross Run Česká Lípa

Závod City Cross Run již možná mnozí z vás znají v jeho pražské verzi. Letos se však rozšiřuje i na sever Čech – do České Lípy. Účastníci tak mohou díky běhu poznat další město. Atraktivní trasa vás provede historickým centrem města a přírodními lokalitami v okolí.

Která místa na trati objevíte?

Tak například náměstí T. G. Masaryka, KD Crystal, vodní hrad Lipý, klášterní zahradu, park, Loretánskou ulici, kostely, lávky přes Ploučnici, městský stadion, SPORT areál, krásné lokality Dubice, Peklo, autodrom Sosnová a další.

Připraveny jsou trasy o délce 16 nebo 7 km a na své si přijdou i štafety. Tak poběžte a poznejte s námi Českou Lípu už v sobotu 1. října!

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

2 x startovné na závod libovolné délky

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 23. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

Výherci

Kamila Barnetová
Miloš Smrčka

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: