Další zimní novinka! Reflexní prvky v barvách polární záře na oblečení

Další zimní novinka! Reflexní prvky v barvách polární záře na oblečení

Běhání nespočívá v čekání na perfektní podmínky, správnou náladu či ideální trasu – hlavní je jít vstříc nepřízni počasí, chladným a tmavým dnům, které nás začínají obklopovat hned po odchodu z domova či kanceláře. P5izpůsobte tomu svou běžeckou výbavu!

Do základní výbavy nepatří jen kukly a čelovky, měli byste sáhnout i po nové kolekci NIKE FLASH PACK. Ta vás udrží v teple, suchu a pomocí barevných reflexních potisků vás zviditelní i v hluboké tmě.

Nike přichází s novinkami, které vás za temných zimních večerů zviditelní a ochrání proti všem nezmarům počasí.

Na vrch rozhodně bundu nebo vestu

Co víc si přát než kombinaci ultralehké izolace, prodyšnosti a 100% viditelnosti? Vesta Nike Aeroloft Flash je snem každého běžce pro svou lehkou tepelnou vrstvu Aeroloft, laserem řezané otvory pro maximální prodyšnost i reflexní barevné provedení inspirované polární září.

Řekněte ne „ledajakým“ botám

Bez běžeckých bot to samozřejmě také nejde, ale mráz a tma o to víc otestuje, zda byl váš výběr správný. Kolekce Nike Flash Pack nabízí široký výběr voděodolných bot s 360stupňovým reflexním pokrytím.

Nike přichází se čtyřmi druhy. Model Nike LunarGlide 7 FLASH je vhodný pro běžce s pronací, ideální pro běh na silnicích a zpěvněných cestách. NIKE AIR ZOOM PEGASUS 32 FLASH jsou voděodolné, prodyšné, vhodné pro každodenní trénink. NIKE AIR ZOOM STRUCTURE 19 FLASH jsou rychlejší boty pro běžce s pronací, jejichž svršek je vyroben z prodyšné síťoviny. NIKE FREE 5.0 FLASH jsou voděodolné boty vhodné a silnici. Všechny čtyři modely mají reflexní prvky.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: