Hradecký půlmaraton – SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO

Hradecký půlmaraton – SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO

Máte rádi mětské běhy a chcete se proběhnout jedním z krajských měst? Co takhle si otestovat svoji výkonnost na Hradeckém půlmaratonu? Zkuste tuto soutěž, startovné může být vaše!

OLFINCAR Hradecký půlmaraton

V neděli 9.října 2016 se v Hradci Králové uskuteční největší sportovní událost východních Čech. Na Malém náměstí v centru města bude odstartován již 4. ročník Olfincar Hradeckého půlmaratonu a také druhý ročník ČSOB Maratonu. Očekává se účast kolem 2500 běžců, kteří si kromě půlmaratonské a maratonské distance mohou zvolit i kratší závod štafet (4×5,5km) a dvojic (2×10,5km).

Tratě vedou nejenom historickým centrem, ale také převážně nádherným prostředím královéhradeckých městských lesů, kde si závodníci užijí krásnou přírodu v přilehlém okolí města. Součástí akce jsou také dětské závody, Přebor ČR záchranných a bezpečnostních složek v půlmaratonu a sportovní den pro celou rodinu HRADEC NA NOHOU.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce

O co se soutěží?

3 x startovné na Hradecký půlmaraton

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 30. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

Výherci

Tomáš Hak
Markéta Hronová
Eliška Vondráčková

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: