Inov – 8 Gladiator Race pevnost Josefov – SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ -UKONČENO

Inov – 8 Gladiator Race pevnost Josefov – SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ -UKONČENO

Další skvělý překážkový závod Gladiator Race je tady. Tentokrát vás zavede do unikátního pevnostního města Josefov čnící nad soutokem Labe a Metuje. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!

GLADIATOR RACE PEVNOST JOSEFOV

Jedná se o 10 km dlouhý závod s více jak 30-ti překážkami, který zahrnuje naprosto originální trať v prostředí vojenské pevnosti. Závodníci si můžou otestovat svoji výkonnost na kombinaci přírodních překážek s překonáváním hradebních valů a příkopů s úseky v podzemních kasematech. Součástí je i noční závod, který proběhne 2. září a zahrnuje noční časovku na 3 km s více jak 10-ti překážkami.

Tratě staví reprezentanti ČR z Mistrovství světa a Evropy v adventure race. Závodit můžete v kategorii jednotlivců, smíšených dvojic a týmů. Na programu jsou i dětské závody. Navíc, pokud budete chtít poznat Gladiator Race i z druhé strany, můžete se zúčastnit jako dobrovolníci a podílet se tak na přípravě překážek!

Neváhejte a doražte ve dnech 2 .- 3.září na Gladiator Race pevnost Josefov. Více informací najdete v termínovce či na stránkách závodu.

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 26. srpna.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

Výsledky

Marek Živný
Jaroslav Nosek
Tomáš Kašše

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: