HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Prodám běžecké vybavení

Přidat nové téma
Inov-8 x-talon 255w
Prodám běžecké vybavení

Prodam svoje Inov-8 xtalon. Velikost 38,5. 2x na sobe (asi 10km). Bohuzel mi nesedi velikost a dobu vraceni jsem propasla.. v puvodni krabici, s fakturou v zaruce.

Další přírůstek do kultovní offtrailové rodiny X-TALON. Model X-TALON 255 je vyslyšením proseb všech, kdo si přály botu s funkčními vlastnostmi legendárních dvěstědvanáctek, ale na širokém svršku.

Úroveň tlumení je minimální. Pod patou vás bude chránit 8 milimetrů tlumící pěny a drop tohoto modelu dosahuje hodnoty pouhých 3 milimetrů.

Vnímavost, flexibilita a přirozenost tohoto modelu je díky tomu na maximální možné úrovni. K tomu se přidává i svršek napnutý na širokém kopytě číslo 4 (standard fit). Vaše chodidlo bude vyzbrojeno agresivními drapáky pro běh v tom nejnáročnějším terénu bez nejmenšího zásahu do přirozeného chování prstů a podélné i příčné klenby.

Odolnost svršku si drží svůj vysoký standard díky použitý balistického nylonu, který je v kritických oblastech ještě doplněn o termoplastické výztuhy a zesílený okop chránící prsty.

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2020 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková , Závodní
Typ povrchu - běh Terén - trail
Modelová řada Inov-8 X-Talon
Šířka boty Standardní
Tlumení Nízké tlumení
Drop 3 mm
Technologie C-EVA , S-Grip
C-EVA

Compressed EVA - EVA je vstřikována do formy při vyším tlaku. Podešev je pak tužší a torzně stabilnější. Využiva se primárně u řady F-lite.

S-Grip

Tato směs vykazuje vyníkající přilnavost na kluzkém podkladu. Vykazuje až ,,lepkavý dojem''. Proto tuto podešev naleznete na modelech X-Talon 230, X-Talon Ultra 260 a Mudclaw 260 - obuv do nejtěžšího terénu.

Dámské trailové boty On running Cloudventure velikost 40,5
Prodám běžecké vybavení

Chěla bych poslat dál své skoro nové trailové střely. Trhá mi srdce, že je musím prodat, ale potřebuji je ještě o pul čísla větší. Běžela jsem v nich pouze třikrát.Jedná se o špičkový model švýcarské značky On running. Původní cena 4260 kč nyní 2900 kč.
Zde jsou informace z netu přímo k modelu.
Nové Cloudventure jsou tu přesně pro ty, kteří hledají to nej pro objevování svých vrcholů. Lehké. Rychlé. Vyvinuté tak, aby odolaly všemu, co vám hory postaví do cesty. Ať už běžíte nahoru nebo dolů. Opravdu, je to především v sebězích, kdy poznáte to nejlepší z patentované technologie Missiongrip™: nová konstrukce gumových prvků přináší výborný grip i trakci na mokrém povrchu a spolu s konstrukcí z PVA pěny zajišťuje perfektní tlumení které absorbuje nárazy i při nejrychlejších sebězích. Představujeme On Cloudventure. Navrženo ve Švýcarských Alpách.

Profil běžce: Pro běžce, kteří hledají lehkou trialovou botu s perfektním tlumením seběhů a maximální ochranu proti všemu, co umí terén nastražit

Drop: 6 mm/0.23in

Váha: pánské (US 8.5) 300 g, dámské (US 7) 245 g

Svršek boty

Pohodlná vnitřní ponožka pro dobré usazení nohy

Bezešvá konstrukce

Elastické proužky pro uchycení tkaniček na jazyku

Nový tvar v patní části zajišťuje bezpečný pohyb především při sebězích

Antibakteriální úprava

Speedboard

Zajišťuje dynamický odraz v různorodém terénu

Podrážka

Technologie Missiongrip™ kombinuje výbornou přilnavost a grip s odolností proti všem nástrahám rozmanitého terénu

Tuhé gumové gripy v přední části napomáhají dynamickému odrazu

Nový čtvercový tvar "obláčků" zajišťuje vyšší přilnavost

Různorodé tvary gripů přinášejí jistotu na všech površích

Kombinace materiálu Zero-gravity s gumovým svrškem přináší neuvěřitelné tlumení při zachování výborných protiskluzných vlastností v rozmanitém terénu