Právě odstartovaly registrace do nového ročníku Czech Ultra Trail Tour

Právě odstartovaly registrace do nového ročníku Czech Ultra Trail Tour

Registrace do letošního ročníku 2017 jsou již od 15. února spuštěné. Jde o třetí ročník, v kterém pořadatelé připravili několik změn, které na vás čekají.

Především si můžete vybrat ze tří délek tras

Nově jsou pro méně vytrvalé běžecké požitkáře připraveny v každém závodě tzv. krátké trasy v délce 15 – 20 km. Dále zůstanou v nabídce i další dvě trasy jako v minulých letech, pro zkušenější (30-40 km) a opravdu protřelé (60-70 km).

Jedná se o třídílný seriál horských běhů, které se konají v Bílých Karpatech, Jeseníkách a Beskydech. Více informací o jednotlivých závodech Czech Ultra Trail Tour najdete v termínovce.

Série začíná 20. května v Bílých Karpatech, centrum bude v rekreačním středisku Vápenky v Nové Lhotě. Druhý závod je naplánován do Jeseníků na 30. září a centrum bude v areálu běžeckého lyžování sportovního klubu policie v Nové Vsi u Rýmařova. Zde se jedná o novou lokalitu, která je velmi dobře dostupná individuální dopravou a svým umístěním pod lesními hřebeny jesenických velikánů slibuje krásnou kulisu závodu. Poslední, třetí a finálový závod se už tradičně odehraje v Beskydech 29. prosince. Hotel Beskyd v Trojanovicích poskytuje příjemné zázemí v zimním období a vychází vstříc všem požadavkům a potřebám.

Jednou z novinek je možnost získání originálního dárku

Jednou z novinek je i možnost získání originálního dárku v podobě multifunkčního šátku s designem CUTT/Salomon v ceně 250,- Kč. Závodníci, kteří se registrují a uhradí včas startovné do všech 3 závodů, získají šátek zdarma. Ti, kteří se registrují do 2 závodů, mohou získat šátek za 99,- Kč. Je také možnost koupit si šátek samostatně.

Vyplatí se i věnovat pozornost aktuálním pravidlům závodu, které pořadatelé rovněž aktualizovali.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: