Půlmaraton Moravským krasem – SOUTĚŽTE O 5 STARTOVNÝCH – UKONČENO

Půlmaraton Moravským krasem – SOUTĚŽTE O 5 STARTOVNÝCH – UKONČENO

Chcete běžet Moravským krasem? Že ano? Půlmaraton Moravským krasem se blíží! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!

Půlmaraton Moravským krasem

Fantastická přírodní kulisa a neméně bechderoucí kulisa diváků podél trati. Letní Moravský kras a tisíce hrdel podporující nejrychlejšího i nejpomalejšího běžce. Nejen to jsou skvělé důvody k tomu,proč zvolit Půlmaraton Moravským krasem za finiš čáru letní sezony a startovní rošt té podzimní.

Historie půlmaratonské trati v Blansku se píše od 21. května 1995. V roce 2011 převzalo pořadatelství  tohoto závodu občanské sdružení Sportuj s námi. Letos vystartuje více než tisíc běžců v sobotu 27. srpna do již 21. ročníku. Kromě hlavního závodu na 21,1 km bude na programu Městský běh na 2,4 km, Lidový běh na 800 m a dětské závody.

Program je připraven i pro ty, co nechtějí nebo nemohou běžet. Letos poprvé představíme v Blansku projekt „Turisté jdou s námi“. Připraveny jsou tratě od 3 do 13 kilometrů, volný vstup do blanenského Aquaparku a možnost zakoupení unikátní Absolventské vizitky, které je možné koupit jen v jediný den na jediném místě.

Tak přijďte a běhejte!  Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce

O co se soutěží?

5 x startovné na půlmaraton

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 10. srpna.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

Výherci

Robert Gut
Petra Schwaningerová
Eliška Vondráčková
Lenka Schauerová
Karel Sejkora

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: