SAAR CHALLENGE – soutěž o startovné – UKONČENO

SAAR CHALLENGE – soutěž o startovné – UKONČENO

Co takhle zkusit ultratrailový závod Vysočinou? Saar Challenge je to pravé. Chceš se třetí zářijovou sobotu postavit na start a pokořit do té doby běžecky opomíjené Žďárské vrchy? Odpověz na jednoduchou otázku, startovné může být tvoje.

Saar Challenge

Dne 19. září odstartuje v Hlinsku v Čechách 1. ročník ultratrailového závodu Saar Challenge. Skrz intenzivní sportovní prožitek běžci na vlastní kůži poznají zdejší přírodu a terén, které jsou pro dlouhé běhy ideální. Místní osamělá kopcovitá krajina je svým charakterem jedinečná a představuje bez nadsázky skrytý přírodní klenot v srdci České republiky.

Saar Challenge nabízí tři trasy, které se od sebe liší svou délkou a obtížností. Nejdelší a nejextrémnější trasa dlouhá 64 kilometrů. Závodník při ní nastoupá více než 1 350 výškových metrů a pokoří nejvyšší místa Žďárských vrchů. Další dvě jsou dlouhé 39 a 20 km, ani na nich nebude o kopce nouze. Na trati Saar Challenge vás čeká terén, polní a lesní cesty, pěšinky, louky, kamenité výběhy, místy technické seběhy, ale hlavně minimum asfaltu.

Více informací najdete na stránkách závodu a v termínovce.

O co se soutěží?

2 x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázku do 27. srpna.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Miloš Kratochvíl
Tereza Procházková

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: