Seznamte se s Labskou Výzvou – sérii závodů především v duatlonu

Seznamte se s Labskou Výzvou – sérii závodů především v duatlonu

Labská Výzva je série závodů, která spojuje běh a cyklistiku do jednoho závodu, tj. do duatlonu. Zároveň si ale pro vášnivé běžce připravila ranní běhy (na vzdálenosti 5 až 21 km) v lokalitách, kde se to jen tak nedá.

Místa, která můžete navštívit a zazávodit si, jsou téměř po celé České republice!

Pardubice, Milovice u Prahy, Brandýs nad Labem a pak extrémní závody v Liberci (ve Ski areálu – na černé sjezdovce) a na Lysé Hoře v Krkonoších (Harrachov) – to jsou města, která pro vás Výzva schovává. Většina závodů se točí kolem české přírody, proto se není čemu divit, že budete běhat spíše terénem, než po silnicích. Alespoň tak nasáknete krásnou atmosféru a načerpáte plno energie na rodinný víkend.

Jedná se o sérii závodů zahrnující duatlony, triatlon a půlmaraton, které se konají v nádherných lokalitách po celé ČR. Více informací o jednotlivých závodech Labské Výzvy najdete v termínovce.

Můžete se zde ráno rozběhat a odpoledne podat rekordy v duatlonu, díky kterým budete zařazeni do souboje o titul absolutního vítěze celé série, tj. titul Labský Muž/Labská Žena či Labský Junior/Labská Juniorka. Tento titul vám přinese nejen unikátní pohár, který navrhují a vyrábí sami organizátoři, ale především sportovní výhody.

Labská Výzva Vám nabízí hned několik jedinečností

Startovné pro děti do 15 let zdarma, pokud závodí alespoň jeden z rodičů. Z toho plyne i to, že budete mít s Vaší ratolestí téměř stejnou medaili a hezkou vzpomínku. Čas vám změří vlastnoručně naprogramovaná čipová časomíra a závod zpříjemní vyrobené dřevěné depo.

Samozřejmostí jsou i fotografie ze závodu. Každý z Vás, nehledě na výsledek, má šanci vyhrát vstupy do zábavních parků a pokračovat tak v hezky rozběhnutém zážitku.

Nebojte se, proto přijít okusit tuto Výzvu a stát se tím, kdo ovládne Labe!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: